X
19 اردیبهشت

امروزه با توجه به قدرت گرفتن روز به روز تکنولوژی شاهد حضور پر رنگ ارزهای دیجیتال در زندگی روزمره و سرمایه های انسانها شده است. این ارزهای دیجیتال امروزه بخش عظیمی از معاملات آنلاین را تشکیل داده اند و روز به روز هم درحال قدرتمند تر شدن می باش با ما در ادامه همراه باشید تا از سرمایه گذاری افراد مشهور رو این ارز ها باخبر شوید

با ورود ارزهای دیجیتال به دایره انواع معاملات در سراسر جهان، امروزه شاهد شکل گیری انواع و اقسام این ارزهای دیجیتال در جهان می باشیم. یکی از معروفترین ارزهای دیجیتال که تقریبا حدود یک دهه از حضور آن در معاملات آنلاین میگذردف بین کوین (Bitcoin)  می باشد. این ارز امروزه به معتبر ترین ارز دیجیتال در جهان تبدیل شده و با سرعت بسیار بالایی در حال رشد است.

بیت کوین

تاثیرات سرمایه گذاری افراد مشهور بر ارزهای دیجیتال

قیمت این ارز در زمان نوشتن این مقاله (اردیبهشت 1400) در ایران ،هر عدد بیت کوین معادل 1.323.000.000 تومان می باشد که رقم بسیار قابل توجهی است. البته ناگفته نماند که شرایط ارز در داخل ایران با بحران پیش رو است.

مطلب پیشنهادی  تبدیل ریال به تتر و ارز های دیجیتال | چگونه ریال را به تتر و ارز های دیجیتال تبدیل کنم؟

شاید شما هم جزو کسانی هستید که در گذشته پیشنهادات خرید این ارز را رد کرده اید و تمایلی به خرید آن نداشتید. اما اگر حتی یک عدد از این ارز را برای خود خریداری میکردید و آن را ذخیره می کردید، الان یک میلیاردر محسوب می شدید.!

سرمایه گذاری بر روی این ارز ها:

شاید شما هم این سوال را از خود پرسیده باشید که آیا واقعا می توان به سرمایه گذاری روی این ارزها خوشبین بود یا خیر؟ جواب این سوال واقعا روشن و شفاف نیست اما در همین اندازه در جریان باشید که شرکت ها بزرگ اروپایی و افراد مشهوری در جهان همانند :

  • ایلان ماسک : رئیس شرکت تسلا
  • مارک زاکربرگ : مدیر و موسس فیس بوک
  • مسی : بازیکن تیم فوتبال بارسلونا

و … تعداد زیادی از خوانندگان و بازیگران مشهور در سراسر جهان روی بیت کوین و ارزهای دیجیتال سرمایه گذاری بزرگی انجام داده اند. که رقم های انها بسیار قابل توجه می باشد. با توجه به محبوبیت و مشهور بودن این افراد این اعتماد سازی هم در بین مردم در حال شکل گیری می باشد.

مطلب پیشنهادی  بایننس چیست؟ و چگونه می توان اکانت بایننس ساخت؟

ارز دیجیتال

تاثیرات سرمایه گذاری افراد مشهور بر ارزهای دیجیتال

نتیجه گیری :

شما هم اگر جزو افرادی هستید که دوست دارید وارد این حوزه شوید و کماکان شک دارید، وقت آن رسیده که نگرش خود را در باره این ارز ها شفاف کنید زیرا تا چند وقت دیگر پول های کاغذی رفته رفته جای خود را به این ارزها خواهند داد.


برچسب ها :

نظر خود را بنویسید