X
29 دی

پارک مین یونگ بازیگر نقش لاهی در سریال جا میونگ گو, امپراطور افسانه ها یا همان جومونگ۳ است. این سریال محصول سال ۲۰۰۹ و به کارگردانی لی میونگ وو تهیه و تولید شده است. با بیوگرافی لاهی– پارک مین یونگ همراه مگ آیفوم باشید.

  • بیوگرافی پارک مین یونگ بازیگر نقش لاهی

لاهی در امپراطور افسانه ها ها با نام اصلی پارک مین یونگ متولد ۴ مارس ۱۹۸۶ است.او در مقطع دبیرستان در طرح مبادله دانش آموزی راهی آمریکا شد  آنجا از این فرصت استفاده کرد با زبان انگلیسی و. فرهنگ کشور آمریکا آشنا شد. سپس به سئول بازگشت و تحصیلاتش را در فارغ‌التحصیل رشته تئاتر شد.

  • از بازیگری تا شهرت پارک مین یونگ

وی با بازی در درام تاریخی رسوایی سونگ کیون کوان به شهرت رسید سپس در مجموعه های تلویزیونی شکارچی شهر، افتخار جین، دکتر جین، یک برگ نو، هیلر، به یادآور، ملکه هفت روزه، منشی کیم چیه؟، زندگی خصوصی او، وقتی هوا خوبه، پیش بینی عشق و آب و هوا، عشق قراردادی و… به ایفای نقش پرداخت.

  • همسر لاهی کیست؟

او مجرد است و تاکنون ازدواج نکرده است. او دوست دارد که عمیقاً عاشق شود و سپس ازدواج کند. صداقت و مسئول بودن همسر مورد علاقه اش برایش مهم است، و باید ظاهر زیبایی توأم با تواضع و شوخ‌طبعی داشته باشه که تا به حال کسی را با این ملاک ها پیدا نکرده‌است.

  • کودکی و خانواده پارک مین یانگ بازیگر نقش لاهی در سریال جومونگ ۳

پارک مین یانگ در یک خانواده ساده و سنتی کره ای پیرو دین مسیحیت (کاتولیک) بدنیا آمد.
به گفته خودش کودکی او معمولاً بی نظیر بوده و زندگی خوبی با خانواده اش داشته‌است. از زمان کودکی علاقه به فیلم‌ها و بازیگری داشته‌است.

بیوگرافی لاهی در سریال امپراطور افسانه ها _ پارک مین یونگ + همسرش | عکس های شخصی

او در مصاحبهٔ خود با Sports Chosun درسال ۲۰۱۳ اعتراف کرده‌است که در دبستان خودش را به اندازه کافی زیبا نمی‌دانسته‌است و از آنجا که دوست داشته یک بازیگر شود، می‌خواست بی نقص به نظر برسد. وقتی مادرش این موضوع را احساس کرده‌است، در مورد یک جراحی احتمالی با او صحبت کرده که مین یانگ کوچک نیز با آن موافقت کرده‌است او در ادامه صحبت‌های خود در این مصاحبه عنوان کرده که عمل او تنها عمل پلک چشم بوده‌است که یک عمل رایج در کشور کره به‌ شمار می‌رود و عمل بینی اش به خاطر انحراف آن بوده و یه عمل پزشکی محسوب می‌شود که هر دو را زمانی که دبیرستانی بوده انجام داده‌ است؛ او در مصاحبه خود تنها یک عکس از قبل عمل خود نشان داده‌ است و مابقی عکس‌هایی که منتشر شده‌اند توسط مین یانگ و کمپانی اش (Namoo Actors) تأیید نشده‌است.

  • خلاصه‌ داستان جا میونگ گو | جومونگ ۳ | امپراطور افسانه ها
مطلب پیشنهادی  بیوگرافی بانو یوها در سریال جومونگ + همسرش | عکس های شخصی

این سریال روایتگر ادامه دوران حکمرانی موهیول، نوه جومونگ است؛ البته شخصیت اصلی داستان پسر او شاهزاده هودونگ می‌باشد و داستان حول محور او می‌چرخد. موهیول در این سریال پیر مردی جاه‌طلب است. داستان در مورد تسخیر امپراطوری ناکرانگ به دست گوگوریو می‌باشد.

مشهور است که امپراطوری ناکرانگ طبل مقدسی داشت که از پوست گاو درست شده بود و این طبل در زمان حمله دشمن خودبه‌خود به صدا درمی‌آمد و همه را مطلع می‌کرد تا گرفتار شبیخون نشوند. البته به احتمال زیاد، طبل توسط راهب اعظم که دختر امپراتور بود به صدا درمی‌آمد.

در هر صورت، این مسئله موجب ترس و هراس همه اقوام و امپراطوری‌های همسایه بود. به طوری که ناکرانگ را کشوری مقدس می‌پنداشتند که طبل خدایان از آن محافظت می‌کند. موهیول، امپراتور گوگوریو، که در فکر تسخیر ناکرانگ بود به همراه پسرش هودونگ، نقشه‌ای می‌چیند تا با نابودی این طبل، راه تسخیر این امپراطوری هموار شود؛ پیش از این گوگوریو چند بار به خاک ناکرانگ تجاوز کرده بود اما هر بار به دلیل به صدا درآمدن طبل، نیروهای مدافع به موقع مانع از ورود مهاجمان می‌شدند.

مطلب پیشنهادی  تازه ترین عکس منتشر شده از ۴۲ سالگی بانو سوریو در سریال سرزمین بادها

هودونگ فرزند موهیول طبق نقشه به ناکرانگ فرار می‌کند و پناهنده سیاسی می‌شود. در این میان دختر دوم امپراتور چویری، لاهی، به هودونگ علاقه‌مند می‌شود و با او ازدواج می‌کند. اما علاقه اصلی هودونگ، دختر اول امپراتور (جا میونگ) است.

درخواست هودونگ از لاهی، پاره کردن طبل مقدس است. طبلی که جا میونگ محافظ آن است. سرانجام طبل در حالی‌که ارتش گوگوریو پشت مرز آماده حمله است، توسط لاهی پاره می‌شود و….

  • بازیگران سریال جومونگ ۳ | امپراطور افسانه ها | جا میونگ گو

جونگ ریو-وون در نقش شاهزاده جامیونگ یا پوکو
جونگ کیونگ هو در نقش شاهزاده هودونگ
پارک مین یونگ در نقش شاهزاده لاهی
جین جی هی در نقش کودکی شاهزاده لاهی
لی می‌سوک در نقش وانگ جاشیل (مادر لاهی)
سونگ هیون آ در نقش سونگ مائه سئول سو (همسر سوم موهیول
کیم سونگ ریونگ در نقش موهاسو (مادر جامیونگ، همسر اول چوی ری و ملکه نانگ نانگ)
هونگ یو سئوب در نقش چویری پادشاه ناک رانگ (پدر جامیونگ و لاهی)
مون سونگ کئونگ در نقش موهیول پادشاه گوگوریو (پدر هودونگ و همسر اول او یئون دختر وزیر بویو و شاهزاده بویو، همسر دوم او جیلی دختری از قبیله بیرو، همسر سوم او سونگ مائه سئول سو)
کیم سو-هیون در نقش میو ری
لیجو هیون در نقش وانگ هول (ژنرال بزرگ نانگ نانگ، عموی لاهی، برادر کوچک وانگ جاشیل و وانگ گوگن، همسر مو یانگ
هی (که به‌خاطر کشته نشدنش با همسر برادر بزرگ‌ترش ازدواج کرد)
یو اوک هوان در نقش ایل پوم یا هانگ کای (پسر دال گبی ندیمه مو هاسو از دونگ مویون، محافظ جامیونگ)
گو سو-هی در نقش مو یانگ هی (همسر اول وانگ گوگن و همسر دوم وانگ هول)
لی وون جونگ در نقش چا چا سونگ (رئیس تئاتر جوی و سرپرست جامیونگ و ایل پوم، مردی که نام آن‌ها را پوکو و هانگ کای گذاشت، همسر می‌چو)
جو می‌ریونگ در نقش می‌چو همسر چا چا سونگ


برچسب ها :

نظر خود را بنویسید