X
19 تیر

مگ آیفوم: شی ناشناس در بامداد 12:52 دقیقه روز شنبه 19 تیرماه 1400 در محدوده ی پارک ملت تهران منجر شد.

علت اصلی انفجار در پارک ملت تهران چه بود؟

معاون امنیتی استاندار تهران از انفجار شیء ناشناسی در اطراف پارک ملت خبر داد: او گفت انفجار ساعت 12:52 دقیقه نیمه شب اتفاق افتاده و هیچ خسارت مالی و جانی را در پی نداشته است؛ علت و چرایی این حادثه همچنان در حال بررسی است.

سردار حمید هداوند جانشین فرمانده انتظامی تهران بزرگ نیز در خصوص جزئیات انفجاری که در بامداد امروز در محل پارک ملت تهران اتفاق افتاده گفت: این حادثه موضوع خاصی نبوده و فقط در یک لحظه صدای انفجاری شنیده شده است. همچنین وی ادامه داد در اثر این حادثه هیچ ساختمانی تخریب و یا دچار آتش سوی نشده است. علت وقوع این حادثه در حال بررسی است و به محض دریافت علت و اطلاعات دقیق از این انفجار اخبار آن را به مردم اطلاع رسانی خواهیم کرد.

مطلب پیشنهادی  فعال سازی اینترنت رایگان دولت به مناسبت نوروز ۱۴۰۳

سردا هداوند در خصوص جوسازی های رسانه های معاند در خصوص این موضوع و اینکه آنها این حادثه را امنیتی دانسته اند، تصریح کرد: کار رسانه های ضد انقلاب جو سازی است و باید بگویم که بعد از وقوع این حادثه در محل مدنظر فقط تعدادی شاخه و برگ بر زمین ریخته و هیچ خسارت جانی و مالی را به همراه نداشته است.

همچنین فیلم های منتشر شده در فضای مجازی با این عنوان و در پی وقوع این حادثه که مبنی بر حریق و آتش سوزی برخی از ساختمان های پایتخت، واقعیت ندارد و این فیلم ها مربوط به این حادثه نیست.

علت اصلی انفجار در پارک ملت تهران چه بود؟

بنابر گفته خبرنگاران حاضر در محل، صدای انفجار شنیده شده، اما هیچ خبری از آتش‌سوزی نیست. شبکه خبر دقایقی قبل اعلام کرد که ظاهراً یک شیء ناشناس در محوطه پارک ملت منفجر شده است که خوشبختانه هیچ تلفات یا خسارتی به بار نیاورده است.

مطلب پیشنهادی  هدف احمدی نژاد از دیدار با اسرائیلی ها چه بود؟

پس از شنیدن صدای انفجار عوامل امدادی و انتظامی در محل حاضر شدند ولی خوشبختانه هیچ خسارت یا مجروحی نداشته است.

سخنگوی آتش‌نشانی گفته اغلب این تماس‌ها در محدوده پارک ملت بودند. دو ایستگاه به محل اعزام شده اما هنوز اطلاع دقیق‌تری در دسترس نیست.

ملکی گفته این امکان وجود دارد که صدای شنیده‌شده مربوط به حادثه نبوده باشد؛ چرا که آتش‌نشانان هنوز اثری از وقوع حادثه مشاهده نکردند.

ادعای وبسایت اسرائیلی در خصوص انفجار دیشب در پارک ملت 

وبسایت اسرائیلی اینتلی تایمز مدعی شد که انفجار دیشب تهران در کنار سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران رخ داده که یک سازمان درگیر در برنامه هسته‌ای ایران است.
این سازمان همچنین در کنار ساختمان صدا و سیما و باشگاه خبرنگاران جوان قرار دارد.

تصاویر این حادثه 

علت اصلی انفجار در پارک ملت تهران چه بود؟

 انفجار در پارک ملت تهران 

انفجار در پارک ملت پایتخت


برچسب ها :

نظر خود را بنویسید