X
22 اردیبهشت

لایف وایر نوشت » مارک زاکربرگ نشان داد که مالک بیت کوین است اما این چیزی نیست که شما فکر می کنید! آینده ارز های دیجیتالی در دستان چه کسی است؟ مدیر عامل فیس بوک ، مارک زاکربرگ ، که مدت هاست با ایلان ماسک (مدیر تسلا) در مورد استفاده از هوش مصنوعی و اقدامات جمع آوری داده های بزرگ رسانه های اجتماعی درگیری دارد ، ممکن است با این شخص که صاحب تسلا و اسپیس ایکس می باشد، در مورد ارزهای رمزپایه توافق کند.

مارک زاکربرگ مالک جدید بیت کوین

مگ آیفوم : زاکربرگ در آخرین پست خود در فیس بوک تصویری از دو بز را به اشتراک گذاشت و گفت یکی از آنها “بیت کوین” نام دارد. اگرچه این نام، یک نام وحشتناک برای یک بز بود ، اما پست او باعث ایجاد گمانه زنی هایی در مورد حمایت این سرمایه گذار میلیاردر از ارز رمزپایه شد. در پست کوتاه زاکربرگ فقط نوشته شده بود: “بزهای من: مکس و بیت کوین” و عکس دو بز را در انبار کاه نشان می داد. این پست او با ری اکشن های زیادی همراه بود.

مطلب پیشنهادی  کاهش قیمت بیت کوین در پی توییت های ایلان ماسک

مارک زاکربرگ مالک جدید بیت کوین

آیا مارک زاکربرگ مالک جدید بیت کوین خواهد بود؟

یکی از کاربران فیس بوک از او سوال کرده که کدام یک از این دو بز Bitcoin نام دارد ، و کاربر دیگری پرسیده بود ، “Dogecoin کجاست؟”

Dogecoin یک ارز رمزنگاری شده است که پس از آنکه ایلان ماسک در ماه فوریه سال جاری میلادی در مورد آن توییت کرد ، ارزش آن بسیار گسترده شده و در یک لحظه به 70 سنت رسیده است. ماسک گفته است که این ارز های رمزنگاری شده می تواند آینده کره زمین را طوری دیگر رقم بزند.

پس از ارسال زاکربرگ ، در توییتر و همچنین اینکه آیا بنیانگذار فیس بوک با این پست حمایت خود را از بیت کوین گسترش داده است ، انبوهی از گمانه زنی ها در این باره وجود دارد. اختلافات ماسک و زاکربرگ به سال 2016 برمی گردد ، زمانی که انفجار موشک SpaceX یک ماهواره فیس بوک را نابود کرد.

مطلب پیشنهادی  رمز ارز یا ارز دیجیتال چیست؟

از آن زمان ، آنها تقریباً در مورد همه موارد از هوش مصنوعی گرفته تا موشک، بحث داشته اند. در حین پخش مستقیم فیس بوک ، زاکربرگ از ایده هوش مصنوعی حمایت کرد و naysayers را “بسیار غیرمسئولانه” خواند. ماسک ، که خواستار نوعی مقررات برای هوش مصنوعی شده است ، در توییتر واکنش نشان داد و گفت ، “درک زاکربرگ از موضوع محدود است”.


برچسب ها :

نظر خود را بنویسید