X
26 مرداد

مگ آیفوم: آینده بیت کوین چیست؟ آیا بیت کوین به 100000 دلار می رسد؟همراه ما باشید تا به سوالات شما در خصوص آینده بیت کوین پاسخ دهیم.

 بیت کوین اولین کریپتوکارنسی (رمز ارز)  ارائه شده است، که در سال 2009 به صورت رسمی عرضه شد و در طول یک دهه توانست بازار مالی جهان را تسخیر کند.

بیت کوین نه تنها اولین رمز ارز عرضه شده است، بلکه یکی از تهدیدات بزرگ برای نظام مالی سابق و پول های کاغذی است. شما می توانید این ارز دیجیتالی را در هر کشوری در دنیا، در هر زمان و بدون تبدیل آن به پول و ارز آن منطقه خرج کنید.

بخاطر قدرت و پشتوانه قوی بیت کوین پیش بینی های اقتصاددان های دنیا راجع به این ارز بسیار مثبت است و گمانه زنی های آن ها برای قیمت بیت کوین بین 100 هزار دلار تا یک ملیون دلار در آینده نزدیک می باشد.

اما سوال اصلی اینجاست که در چه زمانی بیت کوین به این قیمت ها می رسد؟ قیمت بیت کوین در 5 سال آینده به چه مقداری می رسد؟ در 10 سال آینده چطور؟

  • نظر فعالان اقتصادی راجع به بیت کوین

مکس کیزر

آینده بیت کوین چیست؟ آیا بیت کوین به 100000 دلار می رسد؟

مکس کیزر یکی از بزرگ ترین معامله گران بیت کوین است که از سال های ابتدایی حضور این ارز در بازار معاملاتش شرکت داشته است. کیزر که اکنون میلیونر است و حتی پادکست خودش برای تحلیل مواضع اقتصادی را دارد در یکی از برنامه هایش راجع به آینده بیت کوین اذعان داشت که در مدت زمان کوتاه این ارز به 100 هزار دلار و در طولانی مدت به 400 هزار دلار نیز می رسد.

رابرت کیوساکی

آینده بیت کوین چیست؟ آیا بیت کوین به 100000 دلار می رسد؟

رابرت کیوساکی نویسنده مجله معتبر تایمز که یکی از پرفروش ترین کتاب های دهه اخیر، پدر فقیر و پدر پولدار را نوشته است نیز یکی از فعالان این بازار پر مخاطب است.

وقتی از کیوساکی راجع به قیمت بیت کوین در آینده سوال شد اینگونه جواب داد “که هرچقدر که قیمت طلا افزایش پیدا کند قیمت بیت کوین هم افزایش پیدا می کند. از نظر من طلا به مرز 3000 دلار در کوتاه مدت می رسد و بیت کوین به 100 هزار دلار.”

مطلب پیشنهادی  تترفا مطمئن ترین سایت خرید و فروش تتر در ایران

پلن بی

پلن بی ( plan b ) که یکی از یوزر های نا معلوم و معروف بازار کریپتو می باشد در جدید ترین پیشبینی خود برای بیت کوین اعلام داشت که از نظر او در یکی دو سال آینده بیت کوین به 288 هزار دلار می رسد و فقط صبر برای سود گرفتن از بیت کوین لازم است.

آدام بک

آدام بک که یکی از افراد فعال در ساخت بیت کوین و تیم اصلی ساخت این رمز ارز بود در مصاحبه ایی با بلومبرگ ادعایی تند و تیز برای آینده بیت کوین بیان کرد. آدام بک ادعا کرد که بیت کوین خیلی زودتر از چیزی که تحلیلگران و مردم باور دارند به مرز 300 هزار دلار می رسد.

  • پیش بینی سالانه بیت کوین

بیت کوین در سال 2021

آینده بیت کوین چیست؟ آیا بیت کوین به 100000 دلار می رسد؟

بیت کوین یکی از بزرگترین ریزش های خود را در سال 2021 تجربه کرد و بیشتر از 50 درصد از ارزش آن کم شد اما با توجه به روند کنونی، پیش بینی ها و شبیه سازی های کامپیوتری آینده این بازار انتظار می رود بیت کوین در سال 2021 به قیمت 100 هزار دلار برسد.

بیت کوین در سال های 2022-2023

انتظار می رود در اوایل این دو سال قیمت بیت کوین کمی افول داشته باشد ولی دوباره روند مثبتی پیش بگیرد و به قیمت سابق خودش برگردد تا دوباره شاهد قله های جدیدی باشیم.

بیت کوین در سال های 2024-2025

چرخه های تکرار بازار بیت کوین 4 ساله است و تقریبا هر چهار سال یک بار بازار بیت کوین روند های خود را تکرار می کند و شکلی تکراری به خود می گیرد، پس انتظار می رود پس از روند صعودی قوی در این دو سال شاهد کرش و ریزش شدیدی نیز باشیم.

پیش بینی ها نشان دهنده بیشترین قیمت بیت کوین در این سال ها است. قیمتی که می تواند حتی به مرز 500 هزار دلار برسد.

جدول بالا و پایین پیش بینی های بیت کوین در سال های آینده

در جدید ترین جدولی که هوش های مصنوعی از پیشبینی قیمت بیت کوین در سال های آینده به دست آورده اند اطلاعات جالبی راجع به آینده این بازار می توان به دست آورد.

مطلب پیشنهادی  افزایش 8 درصدی سود برای رمز ارز اتریوم

آینده بیت کوین چیست؟ آیا بیت کوین به 100000 دلار می رسد؟

این جدول بر اساس تعداد زیادی شبیه سازی و میانگین گیری از آن ها شکل گرفته و بالا ترین و پایین ترین قیمت ممکن بیت کوین در 5 سال آینده را نشان می دهد.

چرا آینده دست بیت کوین است؟

بیت کوین بزرگ ترین تهدید موجود برای دلار و باقی پول های کاغذی و ارز های کاغذی است. بیت کوین در اکثر کشور ها پذیرفته شده است و سرویس های آن توسط سیستم های بانکی بین المللی بزرگی مانند پیپال و ویزا پذیرفته شده است.

استفاده از بیت کوین شامل مالیات نمی شود و این موضوع باعث این شده تا در کشور های جهان اولی که مالیات بیشتر از هر جای دیگری است مردم خیلی از انتقال پول و سرمایه های خود را با بیت کوین نگه داری کنند تا مالیات زیادی به دولت های خود پرداخت نکنند.

همچنین بیت کوین در هر نقطه ای از دنیا قابل استفاده است و شما نیاز به تبدیل های دلاری و … برای استفاده از آن ندارید.

در آخر می توان به امنیت بالای سیستم رمز ارز ها اشاره داشت که تقریبا هک کردن آن ها غیر ممکن است و سرمایه شما به هیچ وجه در خطر نمی باشد.

در آخر می توان گفت با این که قیمت بیت کوین هم اکنون نیز بسیار بالا می باشد ولی هنوز یک فرصت خوب برای معامله و سرمایه گذاری بنظر می رسد. به قول ضرب المثل معروف ایرانی ماهی رو هر وقت از آب بگیری تازه است، ماهی 40 هزار دلاری بیت کوین شاید روزی به 1 میلیون دلار نیز برسد، پس از این که برای شروع فعالیت در این بازار دیر شده است نگران نباشید.

آینده بیت کوین چیست؟ آیا بیت کوین به 100000 دلار می رسد؟

توجه:

تمام مطالب ارائه شده حاصل نظر پیشبینی فعالان اقتصادی درباره معاملات بیت کوین بوده است و نظر شخصی در مطلب ارائه شده وجود ندارد، اما با این حال باز هم تمام نظر ها پیشبینی بوده و قطعیتی در آن ها وجود ندارد. معامله کردن و سرمایه گذاری در بیت کوین مانند دیگر سرمایه گذاری ها در فلزات و ارز های با ارزش دنیا ریسک هایی دارد و بدون ریسک نمی باشد.


برچسب ها :

نظر خود را بنویسید