X
20 خرداد

همستر کامبت یکی از بازی های کریپتویی تلگرامی است که این روز ها طرفداران زیادی پیدا کرده و جز یکی از محبوب ترین بازی ها شناخته شده است.

با فعالیت در نرم افزار بازی می توانید سکه مجازی رایگان جمع آوری کنید.

بازی همستر کامبت hamster kombat در تلگرام قابل اجرا است و محبوبیت فراوانی به دست آورده است. افراد برای استفاده از این بازی کریپتویی نیاز به نصب نرم افزار تلگرام روی گوشی همراه خود دارد.
با ضربه زدن روی نمایشگر دستگاه خود می توانید سکه ی مجازی کسب کنید.
با توجه به موفقیت و رشد چشمگیر برخی بازی های تلگرامی مرتبط با رمز ارزها از جمله نایت کوین، شاهد موجی از بازی های مشابه هستیم که هر کدام وعده ایردراپ های احتمالی به کاربران میدهند.

 • آینده‌ی بازی همستر کامبات چه می شود ؟

واقعاً مشخص نیست و هیچ تضمینی برای تبدیل آن به پول واقعی وجود ندارد؛ ما در مگ آیفوم فقط بازی همستر را معرفی و وعده‌های آن را بازگو می‌کنیم.
درست است که نات کوین سرانجام با لیست‌شدن در صرافی‌ها امکان تبدیل سکه‌های مجازی به پول واقعی را فراهم کرد اما همچنان وایت‌پیپر ندارد و هیچ
نقشه‌ی راه یا کاربردی برای آن تعریف نشده است.

 • نقشه‌ راه بازی همستر کامبت

نقشه ی راه بازی همستر کامبت برای ایردراپ شامل چند مرحله‌ می‌شود:
۱.مذاکره با صرافی‌ها
۲. مذاکره با بازارسازان
۳. همکاری‌های کلیدی و لیست وظایف
درحال‌حاضر میلیون‌ها کاربر درحال جمع‌آوری سکه در بازی مذکور هستند و در صورت لیست‌شدن توکن آن در صرافی‌ها، می‌توان سکه‌های داخل بازی را به پول واقعی تبدیل کرد.

 • همستر کامبت چیست؟

یکی از بازی‌های کریپتویی است که در تاریخ ۲۵ مارس ۲۰۲۴ (۶ فروردین ۱۴۰۳) راه‌اندازی شد. این پروژه توجهات زیادی را در جامعه‌ی ارز دیجیتال به‌ خود جلب کرد و پس‌ از ۱۱ روز از راه‌اندازی اولیه به رکورد قابل‌ توجه یک میلیون کاربر رسید که تعداد آن‌ها هر روز بیشتر می‌شود. Hamster Kombat طبق ادعای سازندگانش تاکنون بیش‌ از ۶۰ میلیون کاربر و ۲۴ میلیون کاربر فعال روزانه دارد.

همستر کمبات یک بازی تلگرامی است که کاربر در آن می‌تواند فقط با ضربه‌زدن ساده روی نمایشگر گوشی خود، سکه‌های مجازی کسب کند؛ سکه‌هایی که احتمال تبدیل به ایردراپ و در نهایت تبدیل به پول واقعی را دارند. البته قیمت همستر کامبت تا زمانی‌ که این پروژه در صرافی‌ها لیست نشود، مشخص نخواهد بود.

درحال‌حاضر همستر کامبت فقط یک بازی است، احتمال دارد افرادی که سکه‌های داخل بازی را جمع‌آوری می‌کنند، در طول TGE (رویداد ایجاد توکن) واجد شرایط ایردراپ شوند. به‌ بیان دیگر در صورت لیست‌شدن پروژه در صرافی‌ها، قیمت ارز همستر با هر نرخی که سازندگان آن مناسب بدانند، تعیین خواهد شد و در آن‌صورت امکان فروش سکه‌ها و تبدیل آن‌ها به پول واقعی فراهم خواهد شد.

 • آیا همستر کامبت غیر قانونی است؟
مطلب پیشنهادی  آموزش تعریف حساب کاربری و تغییر نوع حساب در ویندوز 7

در دنیای ارزها ی دیجیتال نمی توان پیش بینی کرد که همستر قانونی یا کلاهبرداری است؟ طبق برخی نشانه ها ممکن است Hamster Kombat به ارزی مفید تبدیل شود و علت آن همکاری استراتژیک آن با صرافی Bing X است احتمالا در آینده شاهد لیست شدن توکن آن در صرافی های مذکور باشیم در آن صورت قیمت ارز همستر کمبت مشخص خواهد شد

 • چه موقع همستر کامبت قیمت گذاری می شود؟

اغلب کاربران همستر دنبال زمان دقیق قیمت گذاری همستر هستند احتمالا در ماه جولای میلادی – نیز یا مرداد ۱۴۰۳ وارد صرافی های متمرکز رمز ارز خواهد شد و در این صورت می توانید سکه های جمع آوری شده در بازی را به پول واقعی و با سایر رمز ارز های معتبر مثل بیت کوین، اتریوم، تتر تبدیل کنید

 • چگونه بازی کریپتویی همستر کامبت hamster kombat را نصب کنیم؟

برای شروع بازی Hamster Kombat و جمع‌آوری سکه‌های مجازی، ابتدا باید ربات تلگرامی پروژه را اجرا کنید. برای انجام این کار، به حساب کاربری تلگرام و همچنین لینک ربات نیاز دارید.

پس از ورود به ربات Hamster Kombat در تلگرام، متن خوش‌آمدگویی با گزینه‌ی شروع بازی نمایش داده می‌شود. روی Start ضربه بزنید تا به صفحه‌ی بازی انتقال داده شوید. در منوی پایین این بازی بخش‌های Exchange ،Mine ،Friends ،Earn و Airdrop را می‌بینیم که هرکدام را توضیح خواهیم داد.

 • بخش Exchange

در بخش Exchange بازی Hamster Kombat که صفحه‌ی اصلی محسوب می‌شود، سکه‌ای بزرگ با نماد بازی یعنی همستر دیده می‌شود که با ضربه‌زدن روی آن می‌توانید سکه‌های مجازی جمع‌آوری کنید. در این صفحه اطلاعاتی مثل تعداد سکه‌های کسب‌شده و موارد دیگر نیز نمایش داده می‌شوند.


با ضربه‌زدن روی Boost وارد بخش ارتقادهنده‌های بازی می‌شوید. در بالای صفحه‌ی Boost و زیر عنوان Free daily boosters گزینه‌ی Full energy را داریم که با ضربه‌زدن روی آن می‌توانید تا سقف مشخصی که با علامت رعدوبرق نشان داده‌ شده است، بی‌وقفه برای دریافت سکه ضربه بزنید. در بخش Boosters دو گزینه‌ی Multitap و Energy limit را داریم که به‌ترتیب برای افزایش تعداد سکه‌های دریافتی در ازای هر ضربه و افزایش ظرفیت انرژی به‌کار می‌روند.

همستر کامبت چیست؟ راهکار های ساده افزایش سکه رایگان در بازی همستر کامبات | Hamster Kombat

 • بخش Mine
مطلب پیشنهادی  تترفا مطمئن ترین سایت خرید و فروش تتر در ایران

در قسمت Mine بازی می‌توانید با پرداخت مقداری از سکه‌های جمع‌آوری‌شده، کارت‌های استخراج خریداری کنید. با خرید هرکدام از این کارت‌ها به‌طور روزانه یا ساعتی و کاملاً خودکار سکه به‌دست خواهید آورد. به‌عنوان مثال در تصویر زیر با خرید کارت BTC Pair و پرداخت ۲۵۰ سکه، سیستم بازی هر ساعت به‌طور خودکار ۴۰ سکه به حسابتان اضافه خواهد کرد.

 • بخش Friends ،Earn و Airdrop

با اشتراک‌گذاری لینک دعوت اختصاصی خود در بازی Hamster Kombat می‌توانید پاداش دریافت کنید که به‌صورت سکه به حساب شما اضافه خواهد شد. با هر دعوت موفق ۵٬۰۰۰ سکه‌ دریافت خواهید کرد و اگر کاربر مورد نظر حساب تلگرام پریمیوم داشته باشد، این پاداش به ۲۵٬۰۰۰ سکه افزایش خواهد یافت.

در بخش Earn با انجام کارهای ساده‌ای مثل عضویت در کانال یوتیوب بازی، عضویت در کانال تلگرام، صفحه‌ی ایکس (توییتر سابق) و موارد دیگر می‌توانید سکه‌های اضافه به‌عنوان پاداش دریافت کنید.

درنهایت بخش Airdrop را داریم که در آن مراحل رسیدن به ایردراپ واقعی بازی Hamster Kombat و وضعیت تکمیل آن‌ها را مشاهده می‌کنید. درحال‌حاضر بخش مذاکره با صرافی‌ها، مذاکره با بازارسازان و همکاری‌های کلیدی انجام شده‌اند و فقط مرحله‌ی لیست وظایف برای دریافت ایردراپ باقی مانده است.

 • کد مورس در بازی همستر کامبت چیست؟

کدهای مورس فقط با دو کاراکتر خط تیره و نقطه وارد می‌شوند. برای وارد کردن کد مورس خط‌تیره (-) لمس طولانی و برای نقطه (.) ضربه‌ی معمولی روی نمایشگر بزنید.

کد مورس کنونی در همستر کامبت، کلمه‌ی TON است. برای وارد کردن این کلمه به‌صورت کد مورس باید از روش زیر استفاده کنید:

یک خط (برای حرف T)
سه خط (برای حرف O)
یک خط، یک نقطه (برای حرف ‌‌N)
به این نکته توجه کنید که پس‌از واردکردن صحیح کد مورس هر حرف، آن حرف نمایش داده می‌شود؛ بنابراین از درستی ورود کد مطمئن خواهید شد. شاید برای به‌دست آوردن ریتم (Cadence) صحیح به چند بار تلاش نیاز داشته باشید، اما در نهایت قادر خواهید بود تا با استفاده از کد مورس، روزانه یک میلیون سکه‌ی اضافه در بازی همستر کامبت دریافت کنید.

 • چگونه کد مورس روزانه همستر کامبت را فعال کنم؟

برای شروع در صفحه اصلی بازی ، سه بار روی بخش Earn Per Tap در گوشه ی سمت راست بالا ضربه بزنید پس زمینه همستر شما قرمز خواهد شد سپس مقابل آن یک‌میلیون سکه مشاهده خواهید کرد. حالا کد را وارد کنید.

منبع : زومیت


برچسب ها :

نظر خود را بنویسید