X
4 شهریور

مگ آیفوم: آیا رمز ارز ICP آینده دارد؟ پلتفرم ارز دیجیتال ICP چه وبژگی هایی دارد؟ همراه ما باشید تا به تمامی سوالات شما در خصوص این رمز ارز پاسخ بدهیم .

  • بررسی رمز ارز آینده دار icp

 رمز ارز ICP توکن ارائه شده پلتفرم اینترنت کامپیوتر است. اینترنت کامپیوتر اولین بلاکچین است که با سرعت وب با ظرفیت نامحدود اجرا می شود.

در واقع این پلتفرم همچنین سومین نوآوری بزرگ در بلاکچین در کنار بیت کوین و اتریم را نشان می دهد. اینترنت کامپیوتر، یک کامپیوتر بلاکچین است که در یک مقیاس هوشمندانه محاسبه و داده ها را اجرا می کند، داده ها را به طور موثر پردازش و ذخیره می کند و چارچوب های نرم افزاری قدرتمندی را به توسعه دهندگان ارائه می دهد.

امکان پذیر ساختن این موارد، اینترنت کامپیوتر یک راه حل جدید برای ساخت خدمات اینترنتی توکن، سیستم عامل های صنعت، سیستم های مالی غیرمتمرکز و حتی سیستم ها و وب سایت های سازمانی ارائه می دهد.

کدام آلت کوین ها آینده دار هستند ؟ سود بزرگ در بازار ارز های دیجیتال

در حقیقت توکن آی سی پی اولین بلاکچین است که می تواند میزبان وب سایت ها، سیستم ها، خدمات اینترنتی و کل سیستم های مالی باشد که کاملا از طریق قراردادهای هوشمند بدون هیچ سیستم خصوصی ساخته شده اند. در ادامه به بررسی تاریخچه و بنیانگذاران این رمزارز خواهیم پرداخت.

مطلب پیشنهادی  چه کالاهایی برای صادرات از ایران به سایر کشورها مناسب هست؟

آیا رمز ارز ICP آینده دارد؟ ویژگی های پلتفرم ارز دیجیتال ICP

  • بنیاگذاران ارز دیجیتال ICP

این پروژه در اکتبر 2016 توسط دومینیک ویلیامز تاسیس شد و مورد توجه جامعه رمزنگاری قرار گرفت. دامنیک ویلیامز بنیانگذار و رئییس دانشمند دیفینیتی است. او یک نظریه پرداز رمزنگاری است و مسئول اختراع، اجماع شکاف احتمالی و سایر تکنیک های جدید رمزنگاری و عضو اولیه انجمن های فنی بیت کوین و اتریوم است. پیش از این، او رئیس و مدیر ارشد فناوری آزمایشگاه های استرینگ بود.

آینده بیت کوین چیست؟ آیا بیت کوین به ۱۰۰۰۰۰ دلار می رسد؟

  • ویژگی های پلتفرم ارز دیجیتال ICP

امنیت

پلتفرم ارز دیجیتال آی سی پی یعنی اینترنت کامپیوتر با مکانیزم اجماع چهار لایه مبتنی بر اثبات سهام POS تغذیه می شود. که برگرفته از لایه هویت، لایه بلاکچین و لایه اسناد رسمی است. در کنار هم، این لایه ها امنیت و مقاومت قابل اثبات را در برابر حمله فراهم می کنند در حالی که عدم تمرکز را حفظ می کنند و اطمینان حاصل می کنند که شبکه می تواند از میلیون ها شرکت کننده پشتیبانی کند.

مطلب پیشنهادی  تبدیل تتر به ارز های دیجیتال + صرافی بایننس

آیا رمز ارز ICP آینده دارد؟ ویژگی های پلتفرم ارز دیجیتال ICP

 برخوردار بودن از تیم بنیانگذاری قوی

پروژه اینترنت کامپیوتر توسط یکی از گسترده ترین تیم ها در فضای رمزنگاری در حال کار است یا به نقل از دیفینیتی، این پروژه توسط برجسته ترین تیم صنعت مهندسان کامپیوتر ساخته شده است.

به نقل از بنیاد دیفینیتی، پلتفرم قرارداد هوشمند دفینیتی با سرعت اینترنت اجرا خواهد شد و می‌تواند تمام برنامه‌ها مانند وبسایت‌ها و بلاکچین‌هایی نظیر اتریوم و بایننس اسمارت چین را اجرا کند.

آموزش نحوه ی کار در محیط بایننس

پیش بینی قیمت icp

سایت محبوب مارکت رئالیست، در جدید ترین مقاله خود که راجع به آینده ارز دیجیتال icp بود، با استفاده از کامپیوتر ها برای شبیه سازی آینده و استفاده از بهترین آنالیزور های دنیا ادعا کرده است که ارز ای سی پی تا سال 2025 به قیمت 400 دلار می رسد و رشد 600 درصدی نسبت به قیمت آن در لحظه دارد.


برچسب ها :

نظر خود را بنویسید