X
30 ژوئن

مگ آیفوم : در مقاله های قبلی به “تاریخچه ارز های دیجیتال و صرافی بایننس” و “ ایجاد حساب کاربری بایننس ” پرداختیم و امروز قصد داریم به آموزش نحوه ی کار در محیط بایننس و فرایند معامله کردن و کار کردن با آن را به شما آموزش دهیم.

  • آموزش نحوه ی کار در محیط بایننس

بایننس شاید در ابتدا کمی پیچیده به نظر برسد اما پس از مدت زمان کوتاه ی به راحتی می توانید به آن مسلط شوید و در خرید و فروش یا معاملات خود با مشکلی مواجه نشوید.لذا باید حساب باینسس بسازید تا بتوانید معاملات خود را در آن ثبت کنید.

برای ساخت حساب باینسس می توانید به مقاله بایننس چیست؟ و چگونه می توان اکانت بایننس ساخت؟ مراجعه نمایید.

پس از ورود به حساب خود از تب بالای صفحه بر روی گزینه ” exchange ” کلیک کنید و گزینه “basic ” را انتخاب کنید.

آموزش نحوه ی کار در محیط بایننس

همان طور که در صفحه رو به روی خود می بینید کمی پیچدگی نیز دارد.

مطلب پیشنهادی  10 گام کلیدی برای طراحی سایت با فروش 6 برابری

یک جفت ارز را از صفحه سمت راست انتخاب کنید.

همانطور که در سمت راست خود می بینید ارز های دیجیتال به صورت جفت ارز یا ” تریدینگ پیر ” قرار دارند. شما با انتخاب جفت ارز مناسب خود و دابل کلیک کردن بر اون چارت یا نمودار آن جفت ارز را باز می کنید.

توجه داشته باشید که در بایننس هر ارز می تواند با ارز های مختلف معامله شود، به عنوان مثال بیت کوین می تواند با ۱۴۳ ارز متفاوت معامله شود.

برای دیدن این که چه ارز هایی با اتریوم یا bnb یا دلار امریکا ( تتر ) معامله می شود بر روی گزینه سمت راست بالای صفحه هر کدام می توانید کلیک کنید.

 نحوه ی کار در محیط بایننس

شما با کلیک بر روی جفت ارز مورد نظر خود با صفحه ترید یا معامله آن ارز روبه رو خواهید شد، در بایننس سه نوع ترید ” لیمیت اوردر ” ، ” مارکت اوردر ” و ” استاپ لیمیت اوردر ” وجود دارد، که ما امروز فقط با بخش مارکت اوردر سرو کار داریم.

مطلب پیشنهادی  اسختراج بیت کوین | چگونه بیت کوین استخراج کنم؟

پس از کلیک بر روی ارز مورد نظر خود بر روی بخش مارکت اورد کلیک کنید.

در بخش “ Amount “ شما مقدار خرید خود را وارد می کنید. توجه داشته باشید که در مثال بالا شما مقدار اتریوم را وارد می کنید نه دلار !

حالا کافیست شما بر روی دکمه ی buy کلیک کنید تا دستور خرید شما کامل شود.

نکات مهم

فقط همیشه در نظر داشته باشید که بایننس ۱ درصد حجم معامله را از شما به عنوان کارمزد در قبال خدماتش می گیرد.

نکته دیگری که باید به آن پرداخته شود این است که شما قبل از انجام معامله در بایننس حتما حساب خود را با تایید دو مرحله ای ایمن کنید و در تایید دو مرحله ای به هیچ عنوان از شماره تلفن ایرانی با پیش شماره +۹۸ استفاده نکنید.

به طور کلی شاید در ابتدا ظاهر بایننس کمی خشک و رابط کاربری آن پیچیده به نظر برسد اما پس از ساعاتی وقت گذراندن در آن به راحتی به کار با بایننس مسلط می شوید.


برچسب ها :

نظر خود را بنویسید