X
23 آگوست

مگ آیفوم: تاکنون در مورد بایننس و خرید فروش رمز ارز ها و یا اینکه اصلا رمز ارز به چه معنا است برای شما عزیزان توضیحات زیادی داده ایم، اما امروز میخواهیم بدانیم کدام آلت کوین ها آینده دار هستند ؟

امروز میخواهیم به مطالعه پنج رمز ارز کوچک تر نسبت به بیت کوین، اتریوم و … بپردازیم که آینده درخشانی برای سرمایه گذاری دارند و سرمایه گذاری بر روی آن ها می تواند یک انتخاب هوشمندانه در حوزه ارز های دیجیتال باشد.

  • ثتا کوین

ثتا یا تتا جدیدترین رمز ارز وارد شده به لیست ۱۰ ارز برتر بر اساس مارکت کپ است، تتا نتورک ( شرکت پشتیبان تتا کوین) یک ارائه دهنده محتوای تصویری است.
تتا بزرگ ترین رقیب دیزنی، نت فلیکس و … در ارائه خدمات تصویری است و این مورد بزرگترین دلیل رشد تتا کوین است.
مارکت کپ تتا حدود ۸ ملیارد دلار تخمین زده شده و قیمت آن حدود ۷ دلار است و پیش بینی می شود تا ۵ سال آینده به قیمت ۷۰ دلار نیز برسد.

کدام آلت کوین ها آینده دار هستند ؟ سود بزرگ در بازار ارز های دیجیتال

  • اتم

اتم را می توان آینده ارز های دیجیتال نام برد، اتم در سال ۲۰۱۹ با هدفی نو به صورت رسمی وارد بایننس شد.
چشم انداز اتم در زمان عرضه و هم اکنون ایجاد شبکه ای برای اتصال بلاک چین ها است، برنامه ریزی پیشرفت و آپدیت های اتم را می توان به عنوان دلیل اصلی سرمایه گذاری بر روی آن نام برد، به طوری که از نظر برنامه نویسان اتم سریعترین رشد و پیشرفت را در بین رمز ارز های با ارزش دارد.
مارکت کپ اتم حدود ۲ میلیارد دلار است و قیمت آن به تازگی سقف ۱۰ دلار رسیده ولی پیش بینی تحلیل گران آن است که تا سال ۲۰۲۵ قیمت اتم به ۱۹۰ دلار می رسد.

چه تجهیزاتی برای استخراج ماین و بیت کوین نیاز است؟

  • بایننس کوین
مطلب پیشنهادی  تحلیل و بررسی صرافی بینگ ایکس bingx

بایننس کوین یا ” بی ان بی ” کوین عرضه شده توسط خود بایننس است که در سال ۲۰۱۷ به صورت رسمی عرضه شد و در طی ۴ سال گذشته رشد خیره کننده ای از ان را شاهد بودیم به طوری که در مدت زمان ۳ سال قیمت آن از ۱ دلار به ۲۰۰ دلار رسید.

بایننس را می توان به جرئت بزرگترین عضو خانواده عظیم ارز های دیجیتال دانست به صورتی که بود یا نبود بایننس در این بازار اختلالات بزرگی را ایجاد می کند و هدف بایننس از عرضه بایننس کوین حضور پر قدرت تر در این بازار بوده و پشتیبانی بایننس مهم ترین دلیل برای سرمایه گذاری بر روی ” بایننس کوین ” است.
مارکت کپ بایننس کوین حدود ۴۰ ملیارد دلار است و قیمت آن در کانال ۲۰۰ تا ۳۰۰ دلار در جریان است، اما پیش بینی جمعی از فعالان ارز های دیجیتال از جمله ادواردو ریکو این است که بایننس کوین در فاصله زمانی ۵ ساله به کانال قیمتی ۱۵۰۰تا ۲۰۰۰ نیز می رسد.

مطلب پیشنهادی  وجود ماینر ها چقدر در قطعی برق تاثیر گذار است؟کشف 70 هزار ماینر!

کدام آلت کوین ها آینده دار هستند ؟ سود بزرگ در بازار ارز های دیجیتال

  • کاردانو

کاردانو توسط چند عضو سابق پروژه بزرگ اتریوم در سال ۲۰۱۵ عرضه شد و با توجه به ایده های جذاب و جدید در کنار حضور تیم قدرتمندی از برنامه نویسان به سرعت تبدیل به یکی از بهترین فرصت های سرمایه گذاری شد.

بلاک چین این رمز ارز نیز غیر متمرکز است؛ یعنی توسط هیچ مرجعی کنترل نمی‌شود. در عوض، معاملات و قرار دادهای هوشمند توسط انجمن تایید می‌شوند. آن‌ها این کار را با کمک قدرت محاسباتی خود انجام می‌دهند. این ارز رمزنگاری شده، کارهایی متفاوت از بیت کوین و اتریوم انجام می‌دهد.

انتظار می رود این رمز ارز تا پایان سال ۲۰۲۵ به قیمت ۲۰ دلار برسد و رشد ۱۰۰۰ درصدی داشته باشد.

  • پولکادات

بر اساس وبسایت رسمی این بلاکچین، پولکادات درواقع یک فناوری چند زنجیره ای محسوب می شود. به زبان دیگر، پولکادات بلاکچینی است که سایر بلاکچین ها را به یکدیگر اتصال می دهد. یکی از اهداف اصلی پولکادات، رفع مشکلاتی است که از ورود بلاکچین به زندگی روزمره جلوگیری می کنند.

پولکادات در بایننس با توکن DOT شناخته می شود.

بر اساس پیش بینی بزرگان بازار رمز ارز ها انتظار می رود این ارز تا سال ۲۰۲۵ به قیمت ۱۰۷ دلار نیز برسد.

 


برچسب ها :

نظر خود را بنویسید