X
15 ژوئن

مگ آیفوم : «باشگاه انقلاب» یا همان باشگاه شاهنشاهی که به «کلوپ‌شاهنشاهی» هم معروف بوده است، در سال ۱۳۳۷ راه اندازی شد. این باشگاه جزء بهترین، زیباترین و مجهزترین باشگاه‌های کشور است که نه تنها محلی برای ورزشکاران حرفه‌ای و ورزش دوستان بلکه مکانی برای تفریح و گردشگری هم محسوب میشود‌‌.شما در این باشگاه می توانید تمام رشته‌های ورزشی مورد علاقه‌تان را ببینید.

باشگاه انقلاب تهران
‌معرفی و تصاویر باشگاه انقلاب تهران + تاریخچه این باشگاه

شاید بهتر باشد بگوییم اینجا پاتوقی است برای جوانان بانشاطی که در جاده‌ی سلامتش همراه هم پیاده‌روی میکنند و انرژی خوبی از هوای پاک و درختان سربه فلک کشیده‌اش میگیرند‌.

جاده‌ی سلامتی اینجا که حدود ۲۵۰۰ متر طول دارد بهترین گزینه برای ورزش‌های صبحگاهی شما خواهد بود و در طی مسیر میتوانید از کافه های زیبایش لذت ببرید.

همچنین فودکورت جذاب این مجموعه همراه با انواع غذاهای سلامت و سالادهای رژیمی میتواند در پایان تمرین، برای شما بهترین گزینه باشد تا خستگی خودتان را در کنید و از خوردن و آشامیدن انواع خوراکی ها لذت ببرید‌.

‌برای رفتن به مجموعه ی ورزشی، کافیست نام «باشگاه انقلاب» را در اپلیکیشن «بلد» سرچ کنید تا بهترین مسیر برای رسیدن را به شما نشان دهد.

مطلب پیشنهادی  ست عجیب فرشته حسینی و نوید محمدزاده صدای جناب خان را هم در آورد + فیلم

آدرس باشگاه انقلاب تهران

‌‌
‌آدرس: این باشگاه در خیابان ولیعصر ابتدای بزرگراه آیت الله رفسنجانی (نیایش) قرار دارد.
۲۶۲۱۶۱۵۲‌

باشگاه انقلاب تهران

باشگاه انقلاب تهران

معرفی و تصاویر باشگاه انقلاب تهران + تاریخچه این باشگاه

باشگاه انقلاب تهران

باشگاه انقلاب تهران

معرفی و تصاویر باشگاه انقلاب تهران + تاریخچه این باشگاه

باشگاه انقلاب تهران


برچسب ها :

نظر خود را بنویسید