X
29 می

سیستم عامل ویندوز یک سیستم عامل محبوب در اغلب کشور ها و همچنین کاربران ایرانی می باشد. این سیستم عامل که توسط شرکت آمریکایی مایکروسافت ساخته شده و توسعه داده می شود، با ارائه نسخه های زیادی توانسته مخاطبان و کاربران خود را راضی نگه دارد.

آموزش حذف اصولی یک نرم افزار در ویندوز 7

آموزش حذف اصولی یک نرم افزار در ویندوز ۷

مگ آیفوم : این سیستم عامل در نسخه های فراوانی وجود دارد که از جمله ان می توان به ویندوز xp – وندوز ۷ – ویندوز ۸ –  ویندوز ۸٫۱ – ویندوز ۱۰ و … اشاره کرد که این نسخه ها توسط کاربران این شرکت مود استفاده قرار گرفته است . سهولت استفاده از آن باعث شده تا این سیستم عامل به سیستم عاملی محبوب در سراسر جهان تبدیل شود.

حذف و پاک کردن اصولی یک نرم‌افزار در ویندوز ۷

شاید برای شما هم پیش امده باشد که از ویندوز ۷ استفاده می کنید و میخواهید نرم افزاری که در ویندوز شما موجود هست را به صورت اصولی و کامل حذف نمایید. برای این کار باید طبق مراحل زیر عمل کنید.

مطلب پیشنهادی  آموزش پنهان کردن پست ها و استوری فالوور هایی که دوستشان ندارید!

در ابتدا طبق تصویر زیر وارد کنترل پنل ویندوز می شویم .

آموزش حذف اصولی یک نرم افزار در ویندوز 7

پس اینکه برنامه کنترل پنل را پیدا کردید و وارد ان شدید طبق تصویر عمل کنید :

آموزش حذف اصولی یک نرم افزار در ویندوز 7

آموزش حذف اصولی یک نرم افزار در ویندوز ۷

بطق تصویر بالا باید گزینه Programs را انتخاب کنید.

اگر در ویندوز شما تصویر بالا به صورت نمایش دسته بندی بود باید مانند تصویر زیر گزینه Programs and Features را انتخاب کنید تا وارد بخش برنامه های نصب شده شوید.

آموزش حذف اصولی یک نرم افزار در ویندوز 7

خب پس از انتخاب این گزینه وارد مرحله نهایی می شوید و می توانید برنامه ها یا نرم افزار هایی که در سیستم شما نصب هستند را مشاهده نمایید. برای حذف نرم افزار مورد نظر، در ابتدا آن را از لیست با زدن یک کلیک انتخاب کرده و سس طبق تصویر زیر عمل می کنیم.

آموزش حذف اصولی یک نرم افزار در ویندوز 7

برای مثال ما در قسمت ۱ یک نرم افزار را انتخاب کرده. و در قسمت ۲ نیز با زدن دکمه uninstall آن برنامه را حذف میکنیم.پس از زدن این دکمه فرایند حذف برنامه شروع می شود و پس از طی مراحل. برنامه با موفقیت و کاملا اصولی از سیستم شما حذف خواهد شد.

مطلب پیشنهادی  تنظیمات گوشی آیفون برای اینترنت همراه اول

برچسب ها :

نظر خود را بنویسید