X
20 مرداد

مگ آیفوم: علی فروتن بازیگر نقش محمود اعتماد زاده در سریال خاتون است. این سریال به کارگردانی تینا پاکروان ساخته شده است. با بیوگرافی علی فروتن همراه ما باشید.

  • بیوگرافی علی فروتن 

علی فروتن متولد ۳ بهمن ۱۳۴۶ در اهواز است. وی بزرگ شده ی تهران است اما در زمان بچگی دو سال در بروجرد زندگی کرده است. علی فروتن  یکی از بازیگران برنامه ی فیتیله بود اکنون قرار است در سریال خاتون نقش آفرینی کند.

  • خانواده و همسر علی فروتن

ایشان سالهاست ازدواج کرده اند و یک خانواده ۴ نفره دارند فوژان و آرتین نام فرزندان او است.

  • تحصیلات علی فروتن

علی فروتن فارغ التحصیل رشته ی کارگردانی و بازیگری از مجتمع آموزشی سینما زیر نظر صدا و سیما است. ایشان تحصیلات دوران بازیگری را زیر نظر استاد سمندریان گذرانده اند.

بیوگرافی علی فروتن بازیگر نقش محمود اعتماد زاده در سریال خاتون | عکس شخصی

  • ورود به دنیای هنر

در سال ۱۳۶۹ وقتی ۲۳ سال داشت اولین فعالیت هنری خود را با تئاتر آغاز کردند و سپس در سال ۷۳ در صدا و سیما شروع به کار نمود.

مطلب پیشنهادی  بیوگرافی مرجان متقی بازیگر سریال خاتون + همسرش | عکس های شخصی

آقای فروتن زمانی که بعنوان دستیار گریمور کار می کرد، محمد مسلمی و حمید گلی دیگر عموهای معروف فیتیله ای در تالار هنر با رامبد جوان برنامه اجرا می کردند. بعد از کناره گیری رامبد جوان از گروه آقای مسلمی و گلی، فروتن بعنوان نقش مکمل دو نفر دیگر وارد گروه عمو فیتیله ها شد، این گروه سپس از سال 82 وارد تلویزیون شدند.

پس از اتمام برنامه فیتیله و جدا شدن این گروه علی فروتن مدتی به عنوان بازیگر فعالیت نداشت اما اکنون قرار است در سریال خاتون به ایفای نقش بپردازد.

بیوگرافی علی فروتن بازیگر نقش محمود اعتماد زاده در سریال خاتون | عکس شخصی

  • علی فروتن در سریال خاتون

در لیست بازیگران سریال خاتون نقش علی فروتن با عنوان محمود اعتماد زاده منتشر شده است. انتظار می رود شخصیت او یکی از شخصیت های فرعی داستان سریال خاتون باشد.

سریال خاتون آخرین ساخته ی تینا پاکروان است که قرار بر روایت یک داستان غیر اقتباسی از سال های اشغال ایران توسط متفین در جنگ جهانی بپردازد. خاتون زنی قدرتمند است که قرار است داستان او در شهریور سال 1320 و مشکلات پیش آمده برایش را در این سریال تماشا کنیم.

مطلب پیشنهادی  بیوگرافی فرزاد نه کاخ بازیگر نقش ناوسران یدالله در سریال خاتون |عکس های شخصی

علی فروتن در این سریال با بازیگرانی نظیر نگار جواهریان، مرجان متقی، بابک حمیدیان، شبنم مقدمی، رضا بهبودی، اشکان خطیبی، ستاره پسیانی، مهتاب ثروتی، فرزاد نه کاخ، غزل شاکری، پژمان بازغی، عاطفه رضوی، سروش صحت، بنیامین نوروزی، مهران مدیری، مجید گیاهچی، مهرداد فتحی و پیمان میرزایی هم بازی است.

تصاویر علی فروتن


برچسب ها :

نظر خود را بنویسید