X
28 اردیبهشت

مگ آیفوم : وقتی که برای اولین بار ویندوز سیستم خود را نصب میکنید و یا زمانی که به سیستم عامل دیگری کوچ میکنید، ممکن است مشکلاتی برای شما بوجود بیایند که به تدریج آنها را هم یاد میگیرید. اما در ابتدا شاید کوچکترین مسائل برای شما دردسر شاز شوند و یا شما را کمی گیج کنند.و یا شاید به تازگی با کامپیوتر آشنایی پیدا کرده باشید و کارکردن با آن کمی سخت به نظر برسد. نگران نباشید با ما همراه باشید تا یکی از کاربردی ترین نکات در رابطه با سیستم عامل ویندوز 7 را به شما اموزش دهیم.

آیکن مای کامپیوتر من کجاست؟

این اتفاق بیشتر زمانی افتد که شما سیستم عامل خود را به تازگی عوض کرده و یا ویندوز جدیدی نصب کرده باشید. در بسیاری از سیستم عامل های ویندوز آیکن مای کامپیوتر یا مای پی سی پنهان هستند و باید آنها را به صورت دستی به دسکتاپ خود اضافه کنید. برای این کار مراحل زیر را به ترتیب انجام دهید.

مطلب پیشنهادی  چگونه زبان فارسی را به ویندوز 7 اضافه کنم ؟

1 – در ابتدا بر روی صفحه خالی دسکتاپ خود کلیک راست کرده و گزینه Personalize را طبق تصویر زیر انتخاب کنید.

آموزش اضافه کردن آیکن مای کامپیوتر در ویندوز 7

آموزش اضافه کردن آیکن مای کامپیوتر در ویندوز 7

2 – پس از انتخاب این گزینه پنجره ای برای شما باز خواهد شد که باید طبق تصویر زیر گزینه Changhe Desktop Icons را انتخاب کنید.

آموزش اضافه کردن آیکن مای کامپیوتر در ویندوز 7

3 – در مرحله بعد که مرحله آخر می باشد پنجره ای کوچک تر برای شما باز خواهد شد که می توانید گزینه هایی مثل My Computer – recycle Bin و … را از لیست انتخاب کرده و با انتخاب کردن آنها موارد را که میخواهید به دسکتاپ شما افزوده شود را انتخاب کنید. طبق تصویر زیر.

آموزش اضافه کردن آیکن مای کامپیوتر در ویندوز 7

آموزش اضافه کردن آیکن مای کامپیوتر در ویندوز 7

با انجام این مراحل به راحتی شما میتوانید آیکن های مورد نظر را به دسکتاپ ویندوز 7 خود اضافه کنید. و حالا شما به سادگی یاد گرفتید که چگونه این تنظیمات را انجام بدهید. در پایان همین مطلب می توانید نظر خود را برای ما ارسال کنید.

مطلب پیشنهادی  تنظیمات گوشی آیفون برای اینترنت همراه اول

برچسب ها :

نظر خود را بنویسید