X
۲۸ آبان

مگ آیفوم: مجید رحمتی بازیگر سریال حرفه ای است. این سریال به کارگردانی مصطفی تقی زاده و تهیه کنندگی سعید خانی تولید شده است. با بیوگرافی مجید رحمتی همراه ما باشید.

  • بیوگرافی مجید رحمتی  

مجید رحمتی متولد دهه ۶۰ است. او جز یکی از بازیگر توانمند تلوزیون و سینما است که فعالیتش را در تلوزیون از سال ۸۹ آغاز نموده است.

  • همسر مجید رحمتی کیست ؟

در خصوص زندگی شخصی وی اطلاعاتی در دسترس نیست. احتمالا متاهل است.

  • مجید رحمتی در سینما

مجید رحمتی برای اولین بار در سال ۸۹ با سریال جراحت وارد قاب تلوزیون شد و در سریال های عقیق، دیوار شیشه ای نیز به ایفای نقش پرداخت. او همچنین در فیلم و سریال های دیگری نظیر شیدایی، کارتن خواب، بچه های نسبتا بد، خانه ای در خیابان چهل و یکم، عملیات ۱۲۵ حضور داشته است.

مجید رحمتی نویسنده ای توانمند است کتاب قهر و آشتی به قلم او نوشته شده است.

مطلب پیشنهادی  بیوگرافی شاهرخ فروتنیان بازیگر نقش فریدون خان در سریال خاتون + همسرش | عکس های شخصی

بیوگرافی مجید رحمتی بازیگر سریال حرفه ای + همسرش | عکس های شخصی

  • مجید رحمتی بازیگر سریال حرفه ای

این سریال از پلتفرم نماوا پخش می شود.

در خلاصه داستان سریال حرفه ای آماده است که پول هنگفتی در میان است. برای از بین بردن موانع و رسیدن به این ثروت، نقشه بی‌نقصی لازم است. نقشه‌ای ناب و پیچیده که اجرای آن، نیاز به یک آدمکش حرفه‌ای دارد. احتمالاً او باهوش‌ترین و بی‌رحم‌ترین است و …

در این سریال بازیگران زیادی نظیر سارا بهرامی، سیروان خسروی، زانیار خسروی،بهاره کیان افشار، علی مصفا، مرتضی تقی زاده، مزدک عابدینی، امیر محمد زند، المیرا دهقانی، بهناز جعفری،اسما رمضانی،سجاد دیرمینا،پوریا احمدی و… به ایفای نقش می پردازند.


برچسب ها :

نظر خود را بنویسید