X
11 می

به گزارش مگ آیفوم : گروهی متشکل از ۴۰ دادستان کل ایالتی روز دوشنبه از مارک زاکربرگ ، رئیس اجرایی فیس بوک خواستند که طرح راه اندازی

نسخه اینستاگرام برای کودکان زیر ۱۳ سال را کنار بگذارد.

این مقامات در نامه ای گفتند: “استفاده از رسانه های اجتماعی می تواند برای سلامتی و رفاه کودکان مضر باشد ، کودکانی که مجهز به پیمایش چالش های داشتن یک حساب رسانه اجتماعی نیستند.”

نسخه اینستاگرام برای کودکان زیر 13 سال

ماجرای لغو ساخت نسخه اینستاگرام برای کودکان زیر ۱۳ سال

آنها گفتند: “علاوه بر این ، فیس بوک در طول تاریخ نتوانسته است از رفاه کودکان در سیستم عامل خود محافظت کند.”این نامه توسط دادستان های کل ناحیه کلمبیا و سه قلمرو ایالات متحده امضا شده است. سخنگوی فیس بوک گفت که این شرکت “به تازگی کاوش نسخه ای از اینستاگرام برای کودکان را آغاز کرده است” و گفت که متعهد می شود تا این اپلیکیشن محیطی امن برای کودکان باشد و از تبلیغات نامناسب استفاده نشود.

مطلب پیشنهادی  چگونه وارد اکانت اینستاگرام قبلی خود بشوم ؟ روش ها بازیابی رمز عبور اینستاگرام

این نامه دو طرفه که توسط دادستان های کل نیویورک ، تگزاس ، کالیفرنیا ، ماساچوست ، نبراسکا ، میشیگان ، اوهایو ، یوتا ، ورمونت ، کنتاکی و دیگران امضا شده است .

دادستان کل ماساچوست مورا هیلی در توییتر خود گفت که : اینستاگرام کودکان “تلاشی شرم آور برای بهره برداری و سود دهی از افراد آسیب پذیر است”.

همچنین در این نامه آمده است که گزارش های رسانه ای از سال ۲۰۱۹ نشان می دهد که برنامه Messenger Kids فیس بوک ، که برای کودکان بین شش تا ۱۲ سال در نظر گرفته شده است ، “دارای یک نقص قابل توجه در طراحی است که به کودکان اجازه می دهد محدودیت های تعاملات آنلاین را دور بزنند و به گفتگوهای غیر دوستانه و خارج از محیط امن بپردازند.

ماه گذشته نیز ، کمپین : “برای کودکی بدون تجارت” از زاکربرگ مالک فیس بوک و اینستاگرام خواست که نسخه کودکان را طراحی و اجرا نکند زیرا این کار آنها را “در معرض خطری بزرگ” قرار می دهد.

مطلب پیشنهادی  آموزش نوشتن بیو اینستاگرام با فونت های زیبا و جذاب

برچسب ها :

نظر خود را بنویسید