X
3 شهریور

مگ آیفوم: حمید متقی بازیگر نقش علی سایبری در سریال گاندو 2 است. این سریال به کارگردانی جواد افشار  کارگردانی شده است. با بیوگرافی حمید متقی همراه ما باشید.

  • بیوگرافی حمید متقی 

حمید متقی بازیگر جوان و پرکار ایرانی متولد سال 1367 در شهر تهران می باشد. حمید متقی در هنرستان رشته گرافیک را به عنوان پیشه خود انتخاب کرد و دیپلم آن را گرفت، در ادامه تحصیلش در دانشگاه رشته کارشناسی تئاتر و گرایش بازیگری را برای تحصیل برگزید و مدرک خود را از دانشگاه تهران گرفت.

  • همسر حمید متقی کیست؟

حمید متقی تاکنون راجع به خانواده و پدر و مادر خود سخنی نگفته و حرفی نزده است. حمید متقی مجرد می باشد و تاکنون ازدواج نکرده است.

  • فعالیت حرفه ای حمید متقی

وی در سال های کوتاه فعالیتش به عنوان بازیگر فعالیت های زیادی داشته است. او در سال 1395 فعالیت خود به عنوان بازیگر را با بازی در سریال حوالی پاییز  و آرام نمی گیریم شروع کرد، او در ادامه در آثاری مانند سریال دادستان، دو قسمت سریال گاندو و دور دست بازی کرد.

مطلب پیشنهادی  بیوگرافی بابک مبرز بازیگر نقش جیسون آلبانو در سریال گاندو 2 + همسرش | عکس های شخصی

او در سینما هم فعالیت هایی داشته است که می توان از آن ها به ترانه آتش، امپراطور جهنم و فیلم پشت دیوار سکوت اشاره نمود.

بیوگرافی حمید متقی بازیگر نقش علی سایبری در سریال گاندو 2+ همسرش | عکس های شخصی

  • حمید متقی در گاندو 2

حمید متقی برای دومین بار است که با نقش علی سایبری به بازی در مجموعه گاندو مشغول می شود. علی سایبری یکی از شخصیت های محبوب و فرعی سریال گاندو می باشد.

سریال گاندو ۲ روایتگر نفوذ خارجی ها در وزارت امور خارجه ایران است. این سریال به دستگیری جاسوسان خارجی و دو تابعیتی در وزارت امور خارجه ایران و فرد نفوذی در گروه مذاکره کننده برجام می پردازد. همچنین به مشکلات و افراد دخیل در نوسانات بازار ارز و سکه نیز می پردازد.

حمید متقی در اینستاگرام

بیوگرافی علی سایبری

حمید متقی بازیگر نقش علی سایبری در سریال گاندو


برچسب ها :

نظر خود را بنویسید