X
5 آذر

مشکلات و ناهنجاری‌های دهان و دندان از بیماری‌های شایع در دنیای امروز است. به‌طوری‌که بسیاری از افراد به مشکلات مختلف دندان و لثه دچار هستند و برای رفع آن‌ها به مراکز دندانپزشکی مراجعه می‌کنند تا ضمن بررسی کامل دندان‌ها و شدت ناهنجاری، اقدامات لازم جهت رفع آن‌ها انجام شود.

با توجه به اینکه ارائه خدمات در حوزۀ دندان و دندانپزشکی نیز دچار یک‌سری پیشرفت و تغییروتحول شده‌است، شاهد روش‌های نوین خدمت‌رسانی به بیماران از طریق راهکارهای مؤثر نظیر کامپوزیت، ایمپلنت و غیره هستیم. علاوه‌بر این برای کاهش هزینه‌ها، یک‌سری مراکز خدمات دندانپزشکی اقساطی به بیماران ارائه می‌کنند تا نه تنها مشکلات این دسته از افراد برطرف شود، بلکه از نظر مالی نیز بتوانند پاسخگوی مؤسسات خدمات زیبایی دندانپزشکی باشند. در ادامه برای آشنایی بیشتر با بهترین خدمات زیبایی دندانپزشکی اقساطی در تهران، با ما همراه باشید.

خدمات زیبایی دندانپزشکی چیست؟

به‌طورکلی تمامی خدماتی که به بیماران در راستای بهبود شرایط ظاهری دندان‌ها و لثه ارائه می‌شود، خدمات زیبایی دندانپزشکی نام دارد. در سال‌های اخیر نیز روش‌های جدیدی برای بهبود ظاهر دندان و ناهنجاری‌های لثه روی کار آمده‌ و همین امر یک تحول عظیم در بخش زیبایی دندان‌ها به‌وجود آورده‌است. به‌گونه‌ای که بسیاری از مراجعه‌کنندگان به مطب‌ها و کلینیک‌های دندانپزشکی، خواهان برخورداری از خدمات زیبایی دندان و لثه هستند.

از آنجایی‌ که هزینه‌های خدمات دندانپزشکی به‌نسبت زیاد است، یک‌سری شرایط ویژه باعنوان دندانپزشکی اقساطی برای مراجعین در نظر گرفته شده‌است. بدین صورت که یک بخش از کل هزینه را به‌عنوان پیش‌بها پرداخت می‌کنند و مبلغ‌ باقی‌مانده در چند مرحله (اقساطی) پرداخت می‌گردد. قطعاً این روش ارائه خدمات موجب تسهیل فرآیند ارائه خدمات و افزایش تعداد متقاضیان دریافت خدمات زیبایی دندانپزشکی مانند ایمپلنت کامپوزیت و لمینت‌های دندانی می‌شود.

بهترین خدمات زیبایی دندان در مراکز دندانپزشکی اقساطی

همان‌طور که می‌دانید، خدمات زیبایی دندان جایگاه ویژه‌ای در بین تمامی اقشار جامعه پیدا کرده‌است. به نحوی که هر فرد متناسب با توان مالی و درآمد خود، خواهان برخورداری از این خدمات است، چراکه بیماری‌های دهان و دندان از شایع‌ترین ناهنجاری موجود در بدن است و عدم رسیدگی به آن‌ها، موجب خراب شدن تمام دندان‌ها و به‌هم‌ریختن طراحی لبخند است، ازاین‌رو بهترین خدمات زیبایی در دندانپزشکی اقساطی به بهترین نحو ممکن در اختیار بیماران قرار می‌گیرد تا ضمن رفع معضلات موجود، شاهد بهبود وضعیت دهان و دندان افراد جامعه باشیم. بعضی از مهم‌ترین خدمات زیبایی دندان در دندانپزشکی تهران به قرار زیر است:

مطلب پیشنهادی  صحبت های جنجالی حجت الاسلام شهاب مرادی در برنامه شبکه 3 در خصوص مشهدی ها !

1- اصلاح طرح لبخند

نامناسب بودن ساختار دندان‌ها و همچنین قرارگیری نامتعارف لثه، در بسیاری از موارد جلوۀ بدی به فک و لبخند افراد می‌دهد. به همین سبب در مراکز دندانپزشکی اقساطی این امکان فراهم شده‌است تا با شناسایی دقیق و اصولی علت بروز این مشکل، اقدامات لازم جهت رفع آن صورت گیرد. در جامعۀ دندانپزشکی اصلاح طرح لبخند و طراحی لبخند جایگاه ویژه‌ای دارد و بسیاری از خدمات حول این محور می‌چرخد. در صورتی‌ که از طرح لبخندتان راضی نیستید نگران نباشید، زیرا با توجه به خدمات و امکانات موجود، این مشکل به‌راحتی برطرف می‌گردد.
همواره به یاد داشته باشید که نوع و شدت مشکلات دندان و لثه با هم متفاوت است، ازاین‌رو نمی‌توان یک هزینۀ ثابت و مشخص را برای اصلاح طرح لبخند و بهبود شرایط بیماران در نظر گرفت، بنابراین قبل از انجام هر کار، درخصوص قیمت خدمات زیبایی دندان با پزشکان متخصص به توافق برسید و سپس درخصوص بهره‌مندی از خدمات تصمیم‌گیری کنید.

2-  ونیر کامپوزیت دندان
لمینت و کامپوزیت دندان نیز یکی از روش‌های درمانی سریع و کارآمد برای رفع مشکلات دندان‌هاست. در این روش، لمینت و ونیر کامپوزیت مانند یک روکش روی دندان‌ها قرار می‌گیرند و ظاهر آن را زیبا، شفاف و سفید می‌کنند. از این روش معمولاً برای پنهان کردن لب‌پرشدگی، کجی و زردی دندان‌ها استفاده می‌شود. البته به یاد داشته باشید که مدل‌های مختلفی از کامپوزیت‌های دندانی وجود دارد. بر همین اساس در مرکز دندانپزشکی اقساطی سعی شده‌است تا بهترین روکش‌ها تهیه شود و در اختیار مراجعین قرار گیرد.

بهترین خدمات زیبایی دندانپزشکی تهران

3-  لیمنت دندان
برای اینکه همواره دندان‌هایی سفید و سالم داشته باشید، می‌توانید از لمینت دندان استفاده کنید. این محصول با پوستۀ نازکی از سرامیک تولید شده‌است و موجب بهبود زیبایی ظاهری دندان‌ها و سفید شدن آن‌ها می‌شود. طبق تحقیقات و بررسی‌های به‌عمل‌آمده نیز به این نتیجه دست یافتیم که بسیاری از مراجعه‌کنندگان به مراکز دندانپزشکی تهران و سایر شهرهای کشور، از لمینت‌های دندانی برای بهبود زیبایی دندان‌ها و بازیابی طراحی لبخند استفاده می‌کنند. در صورتی‌ که می‌خواهید در کوتاه‌ترین زمان و بهترین شکل ممکن، ظاهر دندان‌هایتان زیبا و سفید شود، توصیه می‌کنیم به مرکز دندانپزشکی اقساطی در تهران مراجعه کنید و از خدمات منحصر‌به‌فرد و باکیفیت آن‌ها در این زمینه استفاده کنید.

مطلب پیشنهادی  رعنا آزادی ور در کنار استایل خاص همسرش | ست لباس و مو همسر رعنا آزادی ور

4-  بلیچینگ دندان (سفید کردن دندان‌ها)
با گذشت زمان و بر اثر عدم رعایت نکات بهداشتی و استفاده نکردن از مسواک، روی دندان‌ها زرد شده و انواع باکتری را به خود جذب می‌کند. این نوع از ناهنجاری‌های دندان جلوۀ بدی به صورت و طراحی لبخند می‌دهند. بدین ترتیب در بعضی از مراکز دندانپزشکی تهران، خدمات سفید کردن دندان تحتن عنوان بلیچینگ دندان به مراجعین ارائه می‌گردد.

خدمات زیبایی دندانپزشکی

در این روش از مواد اکسیدکننده مانند پراکسید هیدروژن برای افزایش زیبایی و روشن‌تر شدن دندان‌ها استفاده می‌کنند.

قیمت خدمات زیبایی دندان در دندانپزشکی اقساطی

با توجه به افزایش هزینۀ تهیۀ مواد اولیه و همچنین سایر مخارج مربوط به مطب‌ها و کلینیک‌های دندانپزشکی، هرساله شاهد افزایش قیمت خدمات زیبایی دندان در کشور هستیم. اما از آنجایی‌ که نوع و شدت بیماری‌های دندان و لثه در افراد فرق می‌کند، نمی‌توان یک قیمت ثابت و مشخص را برای افراد مختلف در نظر گرفت. البته در دندانپزشکی اقساطی سعی شده‌است تا حد زیادی رضایت مراجعین جلب شود و به همین سبب کمترین میزان پیش‌پرداخت از آن‌ها دریافت می‌شود. مابقی هزینۀ ارائه خدمات نیز به اقساط متنوع تقسیم می‌شود. درواقع این ویژگی منحصر‌به‌فرد در نحوۀ دریافت هزینۀ ارائه خدمات باعث شده‌است تا شاهد افزایش تعداد مشتریان دندانپزشکی اقساطی در تهران باشیم. شما نیز می‌توانید از خدمات و امکانات فوق‌العاده و به‌روز این مجموعه، برای رفع مشکلات دندان و لثۀ خود استفاده کنید.

جمع‌بندی
اکنون که با خدمات متنوع زیبایی دندان در مراکز دندانپزشکی تهران آشنا شدید، می‌توانید متناسب با نوع بیماری و ناهنجاری‌های لثه از خدمات آنها استفاده نمایید. تا در کوتاه‌ترین زمان ممکن مشکلات دندان‌هایتان برطرف شود و طراحی لبخند زیبا داشته باشید. البته توصیه می‌کنیم به منظور صرفه‌جویی در هزینه‌ها از خدمات منحصر‌به‌فرد و با کیفیت دندانپزشکی اقساطی استفاده نمایید. تا با کمترین هزینه و پرداخت به‌صورت اقساطی بتوانید ناهنجاری‌های موجود را رفع کنید.


برچسب ها :

نظر خود را بنویسید