X
20 اردیبهشت

آیفوم مگ : گاهی اوقات پیش می آید که نیاز به استفاده از اینستاگرام و قرار دادن پست و استوری داریم اما گوشی تلفن همراهمان در دست نیست یا به هر علتی دسترسی به گوشی خود نداریم. در این موقع چه باید کرد؟ آیا میتوان بدون گوشی موبایل هم پست و استوری در اینستاگرام قرار داد؟ جواب این سوال “بله”هست. برای آنکه بدانید باید چه کاری انجام دهید با ما تا انتهای این مقاله همراه باشید.

برای این کار ابتدا باید آدرس اینستاگرام بروید و  www.instagram.com را در مرورگر خود وارد کنید و نام کاربری و رمز عبور خود را بزنید تا به اکانت اینستاگرام خود دسترسی پیدا کنید. مانند تصویر زیر :

پست گذاشتن در اینستاگرام با کامپیوتر

آموزش پست گذاشتن در اینستاگرام با کامپیوتر در ویندوز

بعد از اینکه یوزرنیم و پسورد خود را وارد کردید و به اینستاگرام خود دسترسی پیدا کردید، مطابق تصویر زیر در فضای خالی صفحه کلیک راست کرده و گزینه : Inspect را میزنیم تا کادر مورد نظر ما در زیر ظاهر شود .

مطلب پیشنهادی  پنهان کردن وضعیت آنلاین در اینستاگرام و خواندن پیام ها بدون سین شدن!

پست گذاشتن در اینستاگرام با کامپیوتر

و بعد از زدن این گزینه :

پست گذاشتن در اینستاگرام با کامپیوتر

در این مرحله پس از آنکه روی کادر مشخص شده در تصویر بالا کلیک کنید صفحه ای مانند تصویر زیر برای شما باز خواهد شد. در این قسمت شما باید یک بار کلید های ترکیبی Ctrl + F5 را بزنید تا صفحه رفرش شود و گزینه های مورد نظر در پایین کادر ظاهر شوند.

پست گذاشتن در اینستاگرام با کامپیوتر

در این مرحله با زدن دکمه + میتوانید پست خود را در اکانت اینستاگرام خود منتشر کنید و همچنین با رفتن به قسمت بالای صفحه امکان قرار دادن استوری نیز برای شما فراهم می شود مانند تصویر زیر :

پست گذاشتن در اینستاگرام با کامپیوتر

امیدواریم از این آموزش استفاده کافی را برده باشید .

در پایان همین مقاله برای ما نظر خود را در قسمت زیر بنویسید.


برچسب ها :

نظر خود را بنویسید