X
21 اردیبهشت

شاید شما هم این روزها دوستان خود و اطرافیانتان را می بینید که راجع به برنامه ای جدید به نام کلاب هاوس (Clubhouse) صحبت میکنند و برای شما هم سوال پیش آمده باشد که این برنامه یا شبکه اجتماعی دقیقا چیست و چکاری انجام می دهد و یا چگونه باید در آن عضو شوید. با ما در ادامه همراه باشید.

دعوتنامه کلاب هاوس

کلاب هاوس چیست؟

clubhouse یک برنامه شبکه اجتماعی مبتنی بر گفتگوی صوتی است. یا به زبان ساده تر شبکه ای اجتماعی برای چت صوتی می باشد که شما میتوانید با نصب این اپلیکیشن و عضویت در آن از امکاناتش استفاده کنید. در این برنامه اتاق های مکالمه دقیقاً مانند یک تماس کنفرانسی است ، اما برخی از افراد در حال مکالمه هستند و دیگران فقط به آنها گوش می دهند. و درست مانند یک تماس تلفنی ، پس از پایان مکالمه ، اتاق بسته می شود. در این برنامه شما میتوانید به مکالمات افراد مشهور با یکدیگر به صورت زنده گوش کنید و  یا آنرا به صورت یک پادکست دریافت کنید. کلاب هاوس فقط دعوت است. شما نمی توانید برای استفاده، فقط این برنامه را نصب کنید. شما باید توسط شخصی که در این شبکه اجتماعی عضو شده است، عضو این شبکه اجتماعی شوید.

مطلب پیشنهادی  چگونه میتوانم تلگرامم را دیلیت اکانت کنم؟

عضویت در کلاب هاوس :

برای عضویت ، یک کاربر حاضر در Clubhouse باید از برنامه خود دعوتنامه ای برای شما ارسال کند تا به شما امکان راه اندازی یک حساب را بدهد. اگر از شما دعوت شده باشد ، لینکی به شماره تلفن همراه شما ارسال می گردد که آن را مشاهده خواهید کرد. با زدن این لینک شما وارد صفحه ی ثبت نام Clubhouse خواهید شد. در ضمن کاربران حاضر در این برنامه نمیتوانند به هرکسی که دلشان خواست دعوت نامه ارسال کنند، چرا که این دعوت نامه را فقط میتوانند برای دو نفر ارسال کنند.

البته سازندگان این شبکه اجتماعی به زودی با ارائه نسخه جدید امکان استفاده از ان برای عموم را آزاد خواهند کرد.

روش ارسال دعوت نامه برای دوستان در کلاب هاوس :

1 – در ابتدا در صفحه اصلی برنامه روی آیکن پاکت نامه کلیک کنید. (مطابق شکل زیر)

ارسال دعوت نامه برای دوستان در کلاب هاوس

آموزش اینوایت Invite در کلاب هاوس

مطلب پیشنهادی  آموزش غیر فعال کردن کلید ویندوز 10

2 – بعد از اینکه روی این گزینه کلیک کردید، در قسمت بعد شما هم میتوانید به صورت مستقیم و با وارد کردن شماره تلفن دعوت نامه را ارسال کنید و هم می تواند به برنامه اجازه دهید که به لیست مخاطبین شما دسترسی پیدا کرده و از آنجا مخاطب مورد نظر خود را انتخاب کنید.

اگر اجازه داده اید Clubhouse به مخاطبین شما دسترسی پیدا کند ، مخاطبین خود را جستجو کنید تا دوستی را که می خواهید دعوت کنید پیدا کرده و سپس روی  گزینه (Invite) دعوت در کنار نام وی ضربه بزنید. مانند شکل زیر :

ارسال دعوت نامه برای دوستان در کلاب هاوس

3 – در قسمت بعدی وقتی شخصی را دعوت می کنید ، برنامه Messages شما با یک پیام متنی پیش فرض برای ارسال باز می شود. در صورت تمایل ، پیام را همانطور که می خواهید سفارشی کنید و یا همین پیام پیش فرض را میتوانید ارسال کنید. سپس روی ارسال ضربه بزنید. مانند تصویر زیر :

ارسال دعوت نامه برای دوستان در کلاب هاوس

آموزش اینوایت Invite در کلاب هاوس

و در آخر : منتظر جواب دعوت خود باشید تا مخاطب مورد نظر شما دعوت شما را بپذیرد.


برچسب ها :

نظر خود را بنویسید