X
4 شهریور

مگ آیفوم: باتبدیل سیم کارت 3G خود به یوسیم ،15 گیگ اینترنت 30 روزه رایگان دریافت کنید. با آموزش نحوه فعال سازی سیم کارت همراه اول به نسل چهارم یوسیم همراه ما باشید.

  • تعویض سیمکارت همراه اول به 4g + usim

درسال های گذشته با راه افتادن شبکه نسل 4 و نسل 4.5 سیمکارت های همراه، اینترنت پر سرعت نوترینو تبدیل به یکی از گزینه های محبوب برای همگان شده اشت. همچینین آنتن دهی تماس نیز در نسل جدید 4 برابر شده و در اکثر نقطه های کشور به صورت پایدار برقرار است. در ادامه قرار است به شیوه تبدیل سیمکارت ساده خود به نسل 4 بپردازیم.

  • تبدیل سیمکارت ساده به 4g

عزیزانی که تاکنون سیمکارت خود را به نسل جدید تبدیل نکرده اند و هنوز از سیمکارت قدیمی استفاده می کنند می توانند با مراجعه به دفاتر خدمات مشتریان و یا فروشگاهای زنجیره ای همراه اول سیمکارت خود را به نسل جدید تبدیل کنند و همچنین هدایایی نیز دریافت کنند.

مطلب پیشنهادی  کارت گرافیک یا GPU چیست؟

این هدایا برای مشتریان اعتباری شامل 15 گیگ اینترنت 30 روزه نسل4 و برای مشتریان دائمی 20 گیگ اینترنت 30 روزه نسل 4 می باشد.

شیوه دوم برای تبدیل سیمکارت خود به نسل جدید یوسیم ارسال کد پستی محل سکونت خود به صورت sms  به شماره 8962 می باشد. پس از انجام این کار از مرکز تماس شرکت پست با شما تماس گرفته می شود و با اخذ آدرس، پاکتی شکیل که شامل سیمکارت جدید شما به همراه دستورالعمل راه اندازی آن می باشد برای شما ارسال می شود.

در شیوه دوم هم شما هدیه تعویض سیمکارت خود را دریافت خواهید کرد.

هزینه فعالسازی سیم کارت نسل چهارم همراه اول برای این گروه از مشترکین رایگان است.

 


برچسب ها :

نظر خود را بنویسید