X
22 خرداد

مگ آیفوم: نازنین بیاتی متولد 15 دی 1368 است او در تهران به دنیا آمد و از سال 91 در حوزه ی بازیگری فعالیت می کند. نازنین بیاتی در فیلم های سینمایی نظیر آینه بغل، مادری، رفتن، فرشته ها باهم می آیند و… به ایفای نقش پرداخته است. با بیوگرافی نازنین بیاتی همراه ما باشید.

  • بیوگرافی نازنین بیاتی

نازنین بیاتی در رشته ی تحصیلی تئاتر با گرایش طراحی صحنه از دانشگاه آزاد فارغ التحصیل شده است.

او همچنین طراحی لباس، ورود به عرصه موسیقی و صدا پیشگی را نیز تجربه کرده است. نازنین بیاتی بسیار پر انرژی است و دوست دارد خیلی زود به آنچه می خواهد برسد او از علاقه اش به مرحوم خسرو شکیبایی گفت. زمانی که او در مقطع راهنمایی بوده یکبار استاد را سر صحنه فیلمبرداری دیده و از همان زمان آرزوی بازی با ایشان را داشته است.

بیوگرافی نازنین بیاتی بازیگر سینما

  • نازنین بیاتی چند خواهر دارد؟
مطلب پیشنهادی  بیوگرافی ترانه علیدوستی + همسرش | عکس های شخصی

نازنین بیاتی دو خواهر به نام های ندا و نغمه نیز دارد.

  • ورود به عرصه ی بازیگری

خانم بازیگر از ترم چهار دانشگاه با درس مبانی به بازیگری علاقه مند شد و از طریق یکی از دوستانش برای تست فیلم به دفتر آقای پرویزی شهبازی رفت.

بعد از آن در سال 91 در فیلم دربند به کارگردانی پرویز شهبازی وارد دنیای بازیگری شده و نامزد سیمرغ بلورین از جشنواره فیلم فجر گردید.

از دیگر فعالیت های وی می توان به طراحی دکور، طراحی لباس و صداپیشگی شخصیت رویا و پیشگویی در سریال عروسکی شکرستان نیز اشاره نمود.

  • شباهت نازنین بیاتی به ترانه علیدوستی

بسیاری از مردم می گویند که نازنین بیاتی بسیار شبیه به ترانه علیدوستی ، نازنین از این تشابه احساس خوشحالی می کند و ترانه علیدوستی را یکی از بهترین های سینما می داند.

  • آرزو داردم هیچ آدمی حسرت به دل از دنیا نرود

نازنین بیاتی در برنامه خندوانه گفت مادربزرگم یک روز صبح به منزل ما زنگ زد و میخواست با من حرف بزنید اما من به مادرم گفتم که من کار دارم و نمیتوانم و همان شب مادربزرگم از دنیا رفت و حسرت شنیدن صدایش برای همیشه به دل من ماند.

مطلب پیشنهادی  تصویر ترانه علیدوستی در کنار دخترش حنا

 

  • حضور در سینما

نازنین بیاتی در فیلم های سینمایی زیادی نظیر دربند، آینه بغل، مادری، رفتن، فرشته ها باهم می آیند،ارسال یک آگهی تسلیت برای روزنامه، طعم شیرین خیال، رخ دیوانه زعفرانیه 14 تیر، عروسی مردم، سگ بند و… به ایفای نقش پرداخته است.

در سریال های نمایش خانگی مانند گلشیفته و مانکن نیز حضور داشته است.

بیوگرافی نازنین بیاتی

نازنین بیاتی درکنار یکتا ناصر

نازنین بیاتی

بیوگرافی بازیگر آینه بغل نازنین بیاتی

نازنین بیاتی


برچسب ها :

نظر خود را بنویسید