X
10 خرداد

حجت الاسلام والمسلمین ابراهیم رئیسی : دولت آینده اقتصاد فضای مجازی را رونق خواهد داد. همچنین اینترنت رایگان را حق مردم دهک های پایین جامعه دانست. در ادامه  فرمودند تلاش می‌کنیم ثبات در بازار حاکم شود

سید ابراهیم رئیسی کاندید انتخابات ریاست جمهوری 1400 در خصوص برنامه های دولت خود برای تثبت قیمت ها گفت : از ابتدای کار دولت تلاش می‌کنیم ثبات در بازار حاکم شود و تغییرات نسبت به دستورالعمل‌ها، بخشنامه‌ها و مقررات به حداقل ممکن برسد.

همچنین در خصوص معضل غیرقابل پیش‌بینی بودن بازار برای تولیدکنندگان تاکید کرد: آرامش باید بر بازار داد و ستد حاکم شود تا فعالان اقتصادی با پیش بینی وضعیت آینده، بتوانند برای کالاهایشان قیمت تعیین کنند.

سید ابراهیم رئیسی وظیفه دولت را هدایت، حمایت و نظارت دانست‌ و با تاکید بر لزوم کاهش مداخلات بی‌مورد دولت در بازار گفت: باید از فعالیت‌های اقتصادی غیر مولد، “جذابیت‌زدایی” شود تا به جای سرمایه‌گذاری در ارز و سکه، تولید رونق یابد.

مطلب پیشنهادی  نامزد های ریاست جمهوری سال 1400

رئیسی افزود: ما از طرفی با پدیده خطرناک خلق نقدینگی و رشد آن و از طرف دیگر با سرریز نقدینگی به سوی فعالیت‌های غیر مولد مواجهیم که صدای تولیدکننده را در آورده است. و در ادامه فرمودند :اگر نقدینگی به درستی مدیریت و به سوی تولید هدایت شود، نگرانی‌ها کاملاً برطرف می‌شود.

این مطلب ادامه دارد…


برچسب ها :

نظر خود را بنویسید