X
17 بهمن

سمانه پاکدل بازیگر نقش مهتاب در سریال دلنوازان بعد از ۱۴ سال، سریال دلنوازان به کارگردانی حسین سهیلی زاده و نویسندگی سعید جلالی و علی‌رضا کاظمی پور تهیه و  تولید شده است.

  • بیوگرافی سمانه پاکدل

سمانه پاکدل متولد ۲۶ مهرماه سال ۶۶ در شهر اصفهان است. او فارغ تحصیل رشته ی روانشناسی است.

وی در خانواده ای ۵ نفره زندگی می کند و فرزند آخر خانواده است. خانواده ی او با تحصیل در رشته هنر مخالفت داشتند از این رو او مجبور شد تا در رشته ی دیگری به تحصیل بپردازد و سپس به سراغ علاقه اش یعنی بازیگری برود.

  • همسر سمانه پاکدل کیست ؟

سمانه پاکدل در سال ۱۳۹۷ با هادی کاظمی بازیگر محبوب طنز ایرانی ازدواج کرد و این دو هنوز فرزندی ندارند.

سمانه پاکدل بازیگر نقش مهتاب در سریال دلنوازان بعد از ۱۴ سال

سمانه پاکدل بازیگر نقش مهتاب در دلنوازان 

مهتاب دختر عمه بهزاد است و علاقه زیادی به او دارد در گذشته صحبت شده بود که آن دو با هم ازدواج کنند. اما بهزاد طی سفری با یلدا،  عاشق او شده و تصمیم دارد با مهتاب ازدواج نکند…

  • خلاصه داستان سریال دلنوازان 
مطلب پیشنهادی  بیوگرافی امیر کاظمی بازیگر نقش امیر حسین در سریال جزیره + همسرش | عکس های شخصی

رعنا که دو فرزند به نام‌های بهزاد و ستایش از همسر سابق خود اتابک سپهری داشته، در ۲۴ سال قبل پس از جدا شدن از اتابک و ازدواج با جهان ملکپور، دخترش ستایش ربوده می‌شود. او با گذشت سال‌ها همچنان در فراق دخترش غمگین است. او بارها برای پیدا کردن ستایش تلاش کرده و آخرین کسی که ادعای ستایش را کرد یلدا بود که او نیز از آزمایش موفقیتی به در نبرد. رعنا برای همسر پسر خود، بهزاد، دختر عمه‌اش، مهتاب، را در نظر گرفته‌است. اما پس از مدتی بهزاد مهتاب را فراموش کرده و با یلدا ازدواج می‌کند.

  • بازیگران سریال دلنوازان 

در این سریال بازیگران زیادی نظیر سحر قریشی، شاهرخ استخری، فریبا کوثری، پرویز فلاحی پور، سیاوش خیرابی، حدیث میر امینی، سمانه پاکدل، زهره فکور صبور، عبدالرضا اکبری ، محمد حاتمی، سمیرا حسن پور،فریده صابری، مهدی ماهانی، نیره فراهانی ،ایمان موسوی، محمد ساربان،سیروس میمنت، نسرین خسروانی، شهین تسلیمی ، پرویز سیرتی، شکوفه هاشمیان، بهشاد شریفیان و.. به ایفای نقش پرداخت.

مطلب پیشنهادی  بیوگرافی بانیپال شومون بازیگر نقش سرگرد کیهانی در سریال نوار زرد 2 + همسرش | عکس های شخصی

برچسب ها :

نظر خود را بنویسید