X
29 تیر

بیوگرافی مینا مختاری همسر بهرام رادان + از ماجرای آشنایی آنها تا عکس های شخصی بهرام رادان و همسرش مینا مختاری!جذاب ترین عکس های عروسی بهرام رادان و همسرش مینا مختاری

  • بیوگرافی بهرام رادان

بهرام رادان متولد هشتمین روز از اردیبهشت سال ۵۸ است. او در آثار کارگردانان بزرگ و معروف نظیر داریوش مهرجویی، مسعود کیمیایی و… به ایفای نقش پرداخته است.

بیوگرافی مینا مختاری همسر بهرام رادان + از ماجرای آشنایی آنها تا عکس های شخصی بهرام رادان و همسرش مینا مختاری

  • بیوگرافی همسر بهرام رادان (مینا مختاری)

مینا مختاری طراح لباس و بلاگر است شهرت او به ازدواجش با بهرام رادان بازیگر سینما و تلویزیون بر میگردد بعد از انتشار خبر ازدواج بهرام رادان هواداران وی در خصوص زندگی شخصی همسرش یعنی مینا مختاری جستجو کردند و او با انتشار تصاویری از خودش در فضای مجازی فالور هایش به طور ناخواسته افزایش یافت و این موضوع سبب شد وی به یک بلاگر با درآمد بالا تبدیل شود و حالا تبلیغات ۷میلیون تومانی در پیج اینستاگرام خود منتشر کند.در خصوص سن و سال مینا مختاری اطلاعاتی در دسترس نیست احتمالا ۲۵ تا۳۰ سال سن داشته باشد.

  • ماجرای اشنایی بهرام رادان با مینا مختاری
مطلب پیشنهادی  سرور اختصاصی چیست؛ انواع آن کدامند؟

مینا مختاری و بهرام رادان به صورت همزمان در ۱۳ فروردین ۱۴۰۱ خبر ازدواج شان را با انتشار پستی در اینستاگرام به گوش هوادارانشان رساندند و حالا در ۱۹ تیر ماه ۱۴۰۲ جشن عروسی شان را برگزار کردند.

عکس های عروسی بهرام رادان و مینا مختاری


برچسب ها :

نظر خود را بنویسید