X
25 اردیبهشت

مگ آیفوم : شاید شما هم بارها این جمله را از دوستان یا آشنایان و یاحتی در خیابان از دیگران شنیده باشید که : “لوکیشن بفرست” . منظور از این لوکیشن همان ادرس فعلی هر شخصی است که در حال حاضر در آن مکان قرار دارد. اما چگونه میتوان آدرس این مکان را برای کسی ارسال کرد؟ یا در اصطلاح لوکیشن فرستاد؟ برای یادگیری نحوه ارسال لوکیشن با ما در ادامه همراه باشید.

ارسال لوکیشن به دیگران :

در مرحله اول شما باید یک گوشی هوشمند که دارای سیستم عامل اندروید یا آ ی او اس باشد، به همراه داشته باشید. در تلفن همراه شما که چه آیفون باشد و چه اندروید نرم افزاری به صورت پیش فرض قرار دارد به نام Maps یا همان نقشه که با باز کردن آن و دسترسی به اینترنت مکان فعلی شما بر روی نقشه نمایش داده می شود.

1 . ابتدا اینترنت خود را روشن کنید و سپس این نرم افزار را مطابق شکل زیر باز کنید :

مطلب پیشنهادی  روش انتقال شارژ سیم کارت دائمی همراه اول

چگونه برای دیگران لوکیشن بفرستیم؟

چگونه برای دیگران لوکیشن بفرستیم؟

بعد از اینکه این نرم افزار را باز کردید و وارد آن شدید شما باید مطابق شکل زیر عمل کنید و ابتدا بر روی گزینه 1 که یک آیکون قرمز رنگ می باشد نگه دارید تا مکان دقیق شما مشخص گردد و بعد روی ان ضربه بزنید تا گزینه های لازم به نمایش در بیایند و سپس طبق تصویر سمت راست گزینه Share را انتخاب میکنیم.

چگونه برای دیگران لوکیشن بفرستیم؟

در این مرحله شما باید برنامه ای که میخواهید لوکیشن شما توسط آن به فرد مورد نظرتان ارسال شود انتخاب کنید مثل : ایمیل .. پیامک … واتساپ .. تلگرام و …

و در آخر گزینه Send یا ارسال را بزنید تا لوکیشن شما ارسال شود.


برچسب ها :

نظر خود را بنویسید