X
25 اردیبهشت

حتماً شما هم متوجه یک نماد نقطه سبز شده اید که در کنار عکس پروفایل در قسمت دایرکت ها ظاهر می شود. این نماد هر زمان که کاربر در اینستاگرام آنلاین باشد ، نشان داده می شود. با این حال ، یک ویژگی وجود دارد که به شما امکان می دهد وضعیت آنلاین خود را در اینستاگرام مخفی کنید. برای دانستن این مطلب تا آخر با ما همراه باشید.

پنهان کردن وضعیت آنلاین در اینستاگرام

وضعیت آنلاین خود را مخفی کنید و پیام ها را بخوانید

اینستاگرام را باز کنید و به تنظیمات بروید.

به قسمت تنظیمات رفته و سپس حریم خصوصی را انتخاب کنید و در قسمت وضعیت فعالیت، نمایش وضعیت فعالیت را خاموش کنید.

Privacy >Activity Status > turn off Show Activity Status

با انجام مراحل بالا و به این ترتیب هیچ کس نمی تواند بفهمد که در اینستاگرام آنلاین هستید یا خیر. تنها نکته ای که در اینجا وجود دارد این است که  شما هم قادر به دیدن وضعیت فعالیت دوستان خود نخواهید بود.

مطلب پیشنهادی  روش های انتقال شارژ سیم کارت ایرانسل به ایرانسل

خواندن پیام دایرکت بدون سین شدن :

یک ترفند جالب و شسته رفته برای پنهان کردن پیام های خوانده شده قسمت دایرکت وجود دارد که هر زمان پیام جدیدی در اینستاگرام دریافت می کنید ، به جای باز کردن پیام، حالت Aireplane یا هواپیما را در تلفن خود روشن کنید. و سپس بعد از روشن شدن حالت هواپیما ، به قسمت دایرکت برگشته و پیام مورد نظر را بخوانید. بدون آنکه آن را در وضعیت آنلاین چک کرده باشید و پیام سین شده باشد.!

نکته : قبل از خاموش کردن حالت هواپیما ، مطمئن شوید که از اینستاگرام خارج شده اید.

سپس وقتی اینترنت خود را دوباره روشن کنید و اینستاگرام را باز کنید و وقتی به Direct ها بروید ، یک پیام خوانده نشده در کنار فرستنده ای که چند لحظه قبل پیام او را خوانده اید ، خواهید دید. در حال حاضر می توانید این پیام او را را نادیده بگیرید ، زیرا قبلاً مطالب پیام را خوانده اید. 🙂

مطلب پیشنهادی  چگونه باید از صفحه گوشی فیلم بگیریم؟روش های فیلم برداری از صفحه موبایل


برچسب ها :

نظر خود را بنویسید