X
6 تیر

مگ آیفوم : تلگرام سرانجام تماس های ویدیویی گروهی را معرفی کرد. کاربران در سراسر جهان می توانند با دستگاه های تلفن همراه ، لپ تاپ و رایانه های رومیزی با به روزرسانی جدید تلگرام این قابلیت را به پیام رسان خود اضافه کنند. علاوه بر تماس های ویدئویی گروهی ، تلگرام درآخرین به روزرسانی برخی دیگر از ویژگی های جدید را به پیام رسان خود اضافه خواهد کرد. این تغییرات شامل اضافه شدن پس زمینه های متحرک ، انیمیشن های ارسال پیام جدید و شکلک های متحرک جدید است. تلگرام جدید شامل یک دکمه منوی ویژه برای ربات ها نیز می باشد.

 قابلیت تماس ویدیویی گروهی در تلگرام

قابلیت تماس ویدیویی گروهی در تلگرام

تماس های تصویری گروهی تلگرام

مهمترین تغییری که تلگرام از طریق بروزرسانی ایجاد می کند این است که به کاربران امکان می دهد مکالمات صوتی گروهی خود را به تماس تصویری تبدیل کنند. برای این کار کاربران فقط باید در یک تماس صوتی گروهی روی نماد دوربین ضربه بزنند تا ویدیوی خود را روشن کنند. پس از فعال شدن ، می توانید یکی از اعضای گروه خود را سنجاق کنید تا ویدیوی آنها را در قسمت جلویی مشاهده کنید. تلگرام همچنین این گزینه را برای به اشتراک گذاری همزمان صفحه نمایش فراهم کرده است.

مطلب پیشنهادی  رونمایی از آیفون 13 و مقایسه با سری های قبلی آن

کاربران این پیام رسان در لپ تاپ در هنگام مکالمه ویدیویی از پشتیبانی بیشتری برخوردار می شوند ، جایی که می توانند پانل کناری را باز کرده و نمای تقسیم شده از شبکه ویدیویی و لیست حاضرین در چت ویدیویی را مشاهده کنند. کاربران سیستم های خانگی همچنین امکان اشتراک صفحه نمایش انتخابی را دارند. این بدان معناست که کاربران می توانند به جای اینکه کل صفحه را به بقیه شرکت کنندگان نشان دهند.

قابلیت تماس ویدیویی گروهی در تلگرام

قابلیت تماس ویدیویی گروهی در تلگرام

همچنین تلگرام به کاربران این امکان را می دهد تا با تعداد نامحدودی از شرکت کنندگان تماس صوتی گروهی برقرار کنند. با این حال ، گزینه برقراری تماس های ویدیویی گروهی در حال حاضر محدود به 30 نفر اول است که به یک مکالمه در سیستم عامل پیوستند. یعنی شما نمی توانید بیش از 29 عضو به تماس های ویدیویی گروهی خود در تلگرام اضافه کنید. اما با این وجود ، تلگرام قول داده است که به زودی این محدودیت را افزایش دهد.

در آوریل سال گذشته ، تلگرام ابتدا برنامه خود را برای آوردن تماس های ویدیویی گروهی به این پلتفرم اعلام کرد. مدیر عامل شرکت، پاول دوروف در آوریل سال جاری گفت که قابلیت جدید از اوایل ماه می در دسترس خواهد بود. با این حال ، اکنون این ویژگی برای کاربران موبایل و دسکتاپ راه اندازی شده است.

مطلب پیشنهادی  چگونه میتوانم تلگرامم را دیلیت اکانت کنم؟

بر خلاف تلگرام ، مدتهاست که WhatsApp از تماس ویدیویی گروهی پشتیبانی می کند. با این حال کاربران تلگرام این ویژگی را با پیشرفت هایی از جمله اشتراک صفحه نمایش دریافت خواهند کرد. تلگرام علاوه بر این ، صدای واضح و شفاف از ویژگی هایی است که تلگرام قول داده در تماس ویدیویی آن را بهبود ببخشد.

تلگرام همچنین به عنوان بخشی از آخرین به روزرسانی خود ، تغییرات جدیدی در سطح رابط کاربری ایجاد کرده است. این تغییرات شامل پس زمینه های متحرک است که دارای تصویر زمینه های گرادیانت چند رنگ است که به صورت الگوریتمی تولید می شوند و هر بار هنگام ارسال پیام حرکت می کنند. همچنین می توانید با انتخاب چندین رنگ و الگو زمینه های متحرک خود را ایجاد کنید. و پس از ایجاد انها می توانید پس زمینه خود را با مخاطبین خود به اشتراک بگذارید.


برچسب ها :

نظر خود را بنویسید