X
12 خرداد

کاربران و دوستداران آیفون پس از به روزرسانی گوشی تلفن خود به iOS 14.6 ، به مشکل تخلیه شدید باتری برخورده اند. این به روزرسانی در اواخر ماه گذشته منتشر شد و شامل موارد دیگر Apple Card Family ، اشتراک های پادکست های Apple و تغییرات مربوط به AirTag می باشد.

تخلیه شدید باتری آیفون در آپدیت نسخه iOS 14.6

تخلیه شدید باتری آیفون در آپدیت نسخه iOS 14.6

مگ آیفوم : این به روزرسانی به دنبال رفع مشکلات مربوط به عملکرد راه اندازی دستگاه ها بود ، اما به نظر می رسد مشکلاتی را در این نسخه به همراه داشته است. یکی از کاربران آیفون ادعا کرد که دستگاهش به میزان 70 درصد در طول شب خالی می شود ، در حالی که کاربر دیگری گفته که باتری تلفن او حتی وقتی تلفن خود را 24 ساعت کامل در شارژ قرار داد ، همچنان در حال تخلیه است.

بعد از بوجود آمدن این موضوع اکثر کاربران آیفون به انجمن ها و سایر پشتیبانی های آیفون هجوم برده تا از این مورد در به روزرسانی جدید اطلاعات دریافت کنند. این کاربران پس از به روزرسانی به iOS 14.6 ، از تخلیه باتری “بیش از حد” نگران شده اند. یک کاربر گفت که باتری آیفون XS او حتی بعد از شارژ کامل قبل از خواب در صبح تقریباً 30 درصد تخلیه می شود. این بدان معناست که باتری 70 درصد خالی می شود حتی وقتی تلفن بدون استفاده بوده است.

به نظر نمی رسد که این مسئله به چند گوشی محدود شود زیرا چندین کاربر در مدل ها و نسل های مختلف آیفون ، از جمله آیفون 12 مینی ،آیفون 12 پرو و نیز مدل های دیگری از این موضوع شکایت کرده اند. کاربران عنوان کرده اند که پس از به روزرسانی دستگاه هایشان به iOS 14.6 ، این مشکل برای آنها بوجود آمده است. با وجود پیگیری کاربران، اپل هنوز این مسئله را بررسی نکرده و راه حلی ارائه نداده است. یکی از کاربران در Reddit ادعا کرد که این مشکل ممکن است مربوط به AirTags باشد.

مطلب پیشنهادی  آشنایی با نمایشگر رتینا | نمایشگر رتینا چه تفاوتی با سایر نمایشگر ها دارد؟

برچسب ها :

نظر خود را بنویسید