X
25 اردیبهشت

مگ آیفوم : طراحی کنترلرهای DualSense PS5 در دو رنگ جدید به اتمام رسیده که سونی به زودی فروش آنها را آغاز می کند. این دو نوع به کنترلر های پیش فرض سیاه و سفید اضافه می شود که سال گذشته به همراه پلی استیشن 5 راه اندازی شد. قرمز کیهانی و سیاه نیمه شب رنگ های جدیدی هستند که از ماه آینده در سراسر جهان در دسترس خواهند بود. الگوهای دو نوع جدید از “کهکشان” الهام گرفته شده اند. سونی می گوید کنترلر قرمز کیهانی “از سایه های رنگی منحصر به فرد قرمز موجود در سراسر کیهان الهام گرفته شده است” و کنترل کننده Midnight Black “نحوه مشاهده فضا از طریق آسمان شب” را منعکس می کند.

دسته های جدید Ps 5 با الهام از کهکشان

رونمایی از دسته های جدید Ps5 با الهام از کهکشان + تصاویر

پلی استیشن 5 سال گذشته در ماه نوامبر و در یک رنگ سیاه و سفید به همراه یک کنترلر سیاه و سفید DualSense راه اندازی شد. اکنون ، این شرکت دو رنگ جدید به کنترلر DualSense خود اضافه کرده است. این رنگ های جدید با روکش مات ارائه می شوند.

مطلب پیشنهادی  تلفن ثابت اینترنتی و ویپ (VOIP)

طراحی های جدید قسمت سفید کنترل کننده پیش فرض DualSense را با رنگ قرمز در قرمز کیهانی و سیاه در نسخه های Midnight Black عوض می کنند. نور آبی اطراف تاچ پد ثابت مانده است. کنترلرهای جدید PS5 عملکردی مشابه کنترلر استاندارد سیاه و سفید دارند و هیچ ویژگی اضافی را ارائه نمی دهند.

سونی تاریخ فروش دقیق رنگ جدید DualSense را به اعلام نکرده است اما عنوان کرده که این دسته ها از ماه آینده در سراسر جهان در دسترس خواهد بود. سونی فعلا قیمتی برای رنگ های جدید اعالام نکرده، اما انتظار می رود که رنگ های جدید DualSense کمی گران تر از کنترل کننده استاندارد فعلی باشند.

رونمایی از دسته های جدید Ps5 با الهام از کهکشان + تصاویر


برچسب ها :

نظر خود را بنویسید