X
1 تیر

مگ آیفوم : جولیا پانلی بازیگر نقش لوسیا در سریال نمایش خانگی «گیسو» به کارگردانی منوچهر هادی، ایتالیایی است. وی از فارغ التحصیلان بازیگری کارگاه آوا (کارگاه بازیگری سعید روستایی) است که توسط منوچهر هادی برای بازی در نقش لوسیا انتخاب شده است. او در این سریال جوری بازی کرده که گویا بسیاری او را ایرانی می دانند.

جولیا پانلی

بیوگرافی لوسیا در سریال گیسو + تصاویر شخصی

جولیا پانلی در گیسو:

این بازیگر جوان در مصاحبه ای عنوان کرده بود که باورش نمیشده که مردم ایران اینقدر به او لطف داشته باشند و در این سریال مورد توجه عموم قرار بگیرد. او درباره نقشش گفت که : فکر نمیکردم بازی در سریال های ایرانی اینقدر جذاب باشد.وی همچنین از کارگردان این سریال آقای منوچهر هادی بسیار تعریف و تمجدی کرده و همکاری با منوچهر هادی را یک سکوی پرتاپ برای خود عنوان کرده است.

جولیا پانلی

بازیگران سریال گیسو :

محمدرضا گلزار – هومن سیدی – ساره بیات – هانیه توسلی – مسعود رایگان – شمسی فضل الهی – علیرضا زمانی نسب – حسین یاری – آزاده ریاضی – سانیا سالاری – بهاره رهنما – امین قوامی – همراز اکبری – مونیا جمالپور – علی زرینی – حسین دالمن – تورج ثمینی پور – بیژن امکانیان – جولیا پانلی.

مطلب پیشنهادی  بیوگرافی سپیده مرادپور بازیگر سریال تمام رخ + همسرش | عکس های شخصی

در خلاصه داستان این سریال نیز آمده که :

در فصل دوم سریال «عاشقانه» رضا در مخمصه‌ای افتاده که برای بیرون آمدن از آن به کمک سهیل و پیمان نیاز دارد. اما نقشه آن‌ها آن‌طور که باید پیش نمی‌رود و اتفاقاتی رخ می‌دهد که کنترل اوضاع را از دست همه خارج می‌کند و …

اینستاگرام جولیا پانلی

این بازیگر که در نقش لوسی یا لوسیا در سریال گیسو نقش آفرینی میکند، با آدرس اینستاگرام زیر در پیج خود فعالیت دارد.

@juliapagn

روابط عاطفی این بازیگر :

این بازیگر در حال حاضر تنها زندگی میکند و با کسی در رابطه نمی باشد.

عکس های جولیا پانلی

جولیا پانلی

بیوگرافی لوسیا در سریال گیسو + تصاویر شخصی

جولیا پانلی

عکس های لوسی در گیسو

جولیا پانلی

جولیا پانلی

اینستاگرام لوسی در گیسو

جولیا پانلی

جولیا پانلی


برچسب ها :

نظر خود را بنویسید