X
13 بهمن

مهدخت مولایی بازیگر سریال شهباز است. این سریال به کارگردانی حمیدرضا لوافی و تهیه کنندگی امیرحسین آشتیانی پور و مهدی علینقی تهیه و تولید شده است.

بیوگرافی مهدخت مولایی

مهدخت مولایی متولد 1 اردیبهشت 1370 در تهران است. وی دانش آموخته رشته بازیگری است و فعالیت های هنری خود را با تئاتر آغاز نمود.
همسر مهدخت مولایی کیست؟
وی مجرد است و تاکنون ازدواج نکرده است.

فعالیت های هنری مهدخت مولایی

وی در فیلم و سریال های زیادی نظیر ترور خاموش، ویلایی ها و.. به ایفای نقش پرداخته است.

بیوگرافی مهدخت مولایی بازیگر سریال شهباز + همسرش | عکس های شخصی

خلاصه داستان سریال شهباز

سریال شهباز در ژانر پلیسی و معمایی تهیه و تولید شده است.

شهباز، روایت زندگی دختری به نام نجوا دانشجوی نخبه در حوزه برنامه نویسی رایانه است، او به دلیل کنجکاوی و دانش فوق العاده خود ارتباطات گسترده ای در فضای وب پیدا کرده و معتقد است مرگ دوست صمیمی اش که به تازگی در یک سانحه از دنیا رفته، تصادف نبوده و ارتباط مستقیمی با یک شبکه مخفی خرابکارانه اینترنتی، به نام ارغوان دارد، نجوا به دنبال پیدا کردن مدارکی علیه شبکه ارغوان در فضای دارک وب شروع به برقراری ارتباط می کند.

مطلب پیشنهادی  بیوگرافی فیلیپ ساپرکین بازیگر سریال شهباز+ همسرش| عکس های شخصی

از سوی دیگر گروهی از نیروهای امنیت سایبری با رهبری مامور زبده ای به نام حسام در ماموریتی به اسم شهباز، سالها است به دنبال کشف هویت گرداننده اصلی شبکه ارغوان هستند …

بازیگران سریال شهباز

در این سریال بازیگران زیادی نظیر آرش مجیدی، رضا داودنژاد، علیرضا آرا، میلاد میرزایی، مهدخت مولایی، نیما نادری، سیروس همتی، فاطیما بهارمست، غزال نظر، پاوان افسر و… به ایفای نقش می‌ پردازند.

اینستاگرام مهدخت مولایی


برچسب ها :

نظر خود را بنویسید