X
9 تیر

مگ آیفوم : تا حالا به این مورد فکر کرده اید که چرا زندگی در روستاها یا مناطق غیر شهری در اغلب اوقات باعث آرامش روح و روان و از همه مهمتر سلامت جسمی و روحی می شود؟ چرا اکثر روستاییان زندگی به نسبت سالم تری دارند؟

در این ساعت ها غذا بخورید

اگر میخواهید لاغر شوید در این ساعت ها غذا بخورید

چرا ساعت خوردن غذا مهم است؟

خوردن غذا در ساعت مشخص به خصوص در زمان شام باعث سالم ماندن بدن در طولانی مدت خواهد شد. ناراحتی های معده، غلظت خون و چاقی، عدم خواب راحت و بیخوابی مزمن یکی از دلایل خوردن دیرهنگام شام می باشد. اگر میخواهید بدانید که وعده های غذایی را در چه ساعاتی باید مصرف کنیم تا بدن قوی و سالم تری داشته باشم با ما در ادامه همراه باشید.

ساعت درست خوردن صبحانه

بهترین موقعی که میتوان صبحانه را میل کرد، یک ساعت بعد از بیداری کامل از خواب می باشد. همچنین توصیه می شود چند دقیقه بعد از بیدار شدن از خواب دو لیوان آب ولرم یا معمولی و اگر در توانتان بود کمی لیموی تازه و عسل هم در آن مخلوط کنید و بخورید.

مطلب پیشنهادی  پیشگیری از بروز چین و چروک صورت با خوردن گلاب و عرق نعنا

در این ساعت ها غذا بخورید

اگر میخواهید لاغر شوید در این ساعت ها غذا بخورید

میان وعده را چه ساعتی بخورم؟

بهترین زمان خوردن میان وعده درست 2 ساعت بعد از خوردن صبحانه می باشد. البته میان وعده انتخابی باید سبک باشد.

زمان درست خوردن نهار

زمان خوردن نهار هم مهم می باشد. نهار را در بهترین حالت میتوان حدود 2 الی 3 ساعت بعد از خوردن میان وعده نوش جان کرد.

عصرانه را چه موقع بخورم؟

عصرا نه رو حدود 3 ساعت بعد از خوردن نهارتان میتوانید میل کنید. توجه داشته باشید که خوردن عصرانه برای تنظیم قند خون بسیار توصیه شده.

و اما زمان درست خوردن شام

شام رو سعی کنید اویل شب و یا به قولی سر شب بخورید بهترین زمان خوردن شام ساعت 8 تا 9 می باشد. خوردن شام در اوایل شب باعث راحتی خواب و تنظیم قند خون و همچنین جلوگیری از اضافه وزن میشود.


برچسب ها :

نظر خود را بنویسید