X
5 اسفند

آیا دکتر مجید حسینی داور برنامه عصر جدید است !  در اولین خبر از حضور داوران جدید در برنامه عصر جدید نام دکتر مجید حسینی به چشم می خورد. اما او روز گذشته 4 اسفند ماه حضور خود را در این برنامه به عنوان داور را تکذیب کرد.

آیا دکتر مجید حسینی داور برنامه عصر جدید است !

  • بیوگرافی مجید حسینی

مجید حسینی متولد 1358 در مشهد است. وی به عنوان نویسنده، روز نامه نگار و فعال رسانه ای در حال فعالیت است. وی تحصیلاتش را تا مقطع دکتر ادامه داد و فارغ التحصیل رشته ی دکترای علوم سیاسی از دانشگاه تهران است. بعد از چندی وی در همان دانشگاه در قالب استادیار مشغول تدریس شد.

وی در سال 92 به عنوان مدیر موسسه نشر شهر منصوب شد و در سال 94 مدیرعامل باغ  کتاب تهران شد.

از فعالیت های دیگر حسینی می توان به  تأسیس مرکز کانون‌های فرهنگ و اندیشه دانشگاه‌ها (کفا)، سمت مشاور رسانه‌ای شهردار تهران در زمان محمدباقر قالیباف، و مدیریت گروه مجلات همشهری اشاره نمود.

مطلب پیشنهادی  الناز در سریال دراکولا | بیوگرافی و عکس های اندیشه فولادوند

مجید حسینی داور عصر جدید

دکتر سید مجید حسینی در صفحه اینستاگرامش با انتشار پستی مبنی بر” داور عصر جدید نیستم ” واکنش نشان داد!!

وی در صفحه اینستاگرامش در خصوص داوری فصل سوم برنامه عصر جدید اینگونه نوشت:

خبر در سطح وسیع منتشر شده است که من داور عصر جدیدم ! این تخریب ها روی من اثری ندارد ! من در برنامه هایی که به مردم توهم برابری ‌و امکان برنده شدن و ‌رویا فروشی می دهد نمیروم؛ انها مردم را تخدیر می کنند ! امیدوارم مسیر برنامه درست شود ؛ و یک منطق علیه نابرابری به جای رویا فروشی به مخاطب بر آن حاکم شود! ما به مردم امریکن تلنت و شو استعداد یابی میفروشیم ؛ و در عوض استعدادها را در اموزش نابود می کنیم ! اموزش در ایران علیه استعداد است ؛ هر چه استعداد خوب داریم بخاطر بی پولی ، له میشود ؛ آن وقت ما برنامه میسازیم که این توهم را ایجاد کنیم ؛ که همه به استعدادشان می رسند! اتفاقا عصر جدید لحظه ای عصر جدیدی خواهد بود ؛ که اینکه استعدادها دارند نابود میشوند را نشان دهد؛ نقد کند و به منتقدان فضا بدهد نه طبیعی کنندگان نابرابری در استعداد! اقای عصر جدید ! بیا واقعا جدید باش ! از نابرابری ها بگو ! استعداد ها را مدارس غیر انتفاعی، مافیای کنکور، خصوصی سازی اموزش و…، له کردند ؛ عصر جدیدی علیه انها می خواهیم

مطلب پیشنهادی  بیوگرافی صحرا اسداللهی بازیگر نقش مادر علیرضا بیرانوند در فیلم سینمایی بیرو+ همسرش |عکس های شخصی


برچسب ها :

نظر خود را بنویسید