X
22 شهریور

چه در خانه و چه در محل کار شما، مناطقی وجود دارد که مستعد خیس شدن و مرطوب شدن هستند. این می تواند منجر به تراکم و رطوبت شود که زمانی اتفاق می افتد که هوای گرم و مملو از رطوبت با سطوح سردتر تماس پیدا کند. بسیاری از مردم رطوبت را در خانه های خود تجربه کرده اند،

با مطالعه اخیر نشان می دهد که بیش از 600000 نفر در سراسر ایران در خانه هایی با دیوارهای مرطوب زندگی می کنند. علاوه بر اینکه رطوبت به دکوراسیون داخلی شما آسیب می رساند و فضایی نامناسب ایجاد می کند، می تواند مشکلات سلامتی طولانی مدتی را نیز به همراه داشته باشد. به همین دلیل، جلوگیری از رطوبت قبل از اینکه فرصت انتشار پیدا کند، مهم است. در نیل سازه ، ما نصب تخته های فایبر سمنت برد با کیفیت بالا را توصیه می کنیم.، مخصوصا برای ساکنین نواحی شمالی و جنوبی ایران. اجرای فایبرسمنت برد در این مناطق تضمین رهایی از رطوبت است.

خرید فایبر سمنت برد

چرا از پنل های فایبر سمنت برد استفاده کنیم؟

پنل های فایبر سمنت برد روشی عالی برای محافظت و تقویت دیوارها در مناطق مرطوب هستند. فایبر سمنت برد از تخته های سیمانی تولید شده است که می تواند برای مقاصد داخلی یا خارجی ساختمان استفاده شود و یک لایه زیرین ایده آل برای محیط های حمام و دوش، میز کار، کفپوش و انواع کاربردهای دیگر است.

علاوه بر این، پنل های فایبر سمنت به راحتی قابل نصب، برش و بستن با پیچ هستند و در نتیجه هزینه های کار و زمان نصب سریع کاهش می یابد. همجنین قیمت فایبر سمنت برد نسبت به سایر مصالح برای شما ارزان تر خواهد بود.

مطلب پیشنهادی  ییلاقات اوپرت کجاست ؟ | مرزی شگفت انگیز بین سمنان و مازندان

مزایای استفاده از فایبر سمنت برد در ساختمان

1- فایبرسمنت برد این تخته های سیمانی سفت و سخت از سیمان پرتلند، سنگدانه و مش شیشه ای ساخته شده اند که سطح فوق العاده سخت و بادوامی را فراهم می کند که می تواند در برابر رطوبت طولانی مدت مقاومت کند. این تخته را می توان با استفاده از یک چاقوی معمولی و یک اره صاف برش داد و برای تمیز کردن لبه پس از برش به کار کمی نیاز دارد.

2- فایبر سمنت برد یک تخته سیمانی منعطف است که با توری فیبر مقاوم در برابر قلیایی تقویت شده است و برای استفاده در اطراف ستون‌ها، طاق‌ها، دیوارهای منحنی، سقف و هر جایی که سطح منحنی یکنواخت مورد نیاز است ایده‌آل است.

3- لایه زیرین فایبر سمنت برد به عنوان زیرسازی کاشی و سرامیک در کف، کانتر و حمام استفاده می شود. این یک تخته سفت ساخته شده از سیمان پرتلند، سنگدانه و مش شیشه است که به آن اجازه می دهد در معرض رطوبت طولانی مدت مقاومت کند.

4- کاملاً در برابر حشرات و پوسیدگی مقاوم است.

5- رطوبت تاثیر کمی بر سایدینگ الیاف سمنت دارد.

6- اگر در کنار دریا زندگی می کنید، محصولی ایده آل برای نما است زیرا به خوبی با نمک دریا مقابله می کند.

مطلب پیشنهادی  پیام و متن تبریک آغاز امامت امام زمان | عکس استوری و نوشته جدید

7- نمای فایبر سمنت برد ظاهری شیک و ایده آل دارد..

8- به خوبی در برابر آتش ایستادگی دارد. از آنجایی که حدود 90 درصد از ماسه و سیمان تشکیل شده است، نمی سوزد.

9- فوق العاده بادوام است پس از طوفان مانند سایدینگ وینیل، فرورفتگی های بزرگی در نمای فایبر سمنت برد پیدا نخواهید کرد.

10- در شرایط آب و هوایی شدید، نمای فایبر سمنت برد یک انتخاب عالی برای محافظت از خانه شما است.

11- همه محصولات از فناوری نصب آسان که میخ یا پیچ را به لبه نزدیک‌تر می‌کند. علاوه بر این، فایبرسمنت برد به دلیل جذب آب بسیار پایین در برابر رشد کپک مقاومت می کنند.

خرید فایبر سمنت برد

آیا فایبرسمنت برد آب را جذب می کند یا پوسیده می شود؟

به دلیل ترکیب سیمان پرتلند، سنگدانه و مش شیشه، فایبرسمنت برد دارای میزان جذب آب بسیار پایینی است. در واقع، آنها کمترین میزان جذب آب را در بین سایر تخته های سیمانی به دست آورده اند که امکان اتصال کاشی بهتر را فراهم می کند. این بدان معنی است که فایبر سمنت برد در برابر آسیب آب، پوسیدگی یا پیچ خوردگی مقاوم هستند و دوام بیشتری را تضمین می کنند. علاوه بر این، این پنل های فایبر سمنت ضد یخ زدگی و مقاوم در برابر آتش هستند.

چه در داخل و چه در بیرون خانه، افزودن این عایق سفت و سخت به شما کمک می کند از اموال خود در برابر آسیب آب، کپک و پوسیدگی محافظت کنید.


برچسب ها :

نظر خود را بنویسید