X
27 اردیبهشت

وال استریت ژورنال روز یکشنبه گزارش داد ، بیل گیتس در حالی که وارد رابطه ای عاشقانه با یک کارمند زن در مایکروسافت شده بود، از سمت خود در هیئت مدیره این شرکت کناره گیری کرد. یکی از افراد نزدیک به گیتس به ژورنال گفت: “این” ماجرا تقریباً برای 20 سال پیش بود که بدون ایجاد هیچ مشکلی از سوی دو طرف پایان یافت. بیل گیتس اما ادعا کرده بود که تنها همسرش را دوست دارد و هرگز با زنی دیگر رابطه برقرار نخواهد کرد!

رابطه پنهانی بیل گیتس با کارمندش

ماجرای رابطه پنهانی بیل گیتس با کارمندش در مایکروسافت

مگ آیفوم : به گفته این شخص نزدیک، گیتس مایکروسافت را ترک کرد تا بیشتر به سازمان خیرخواهانه خود که با نام “بنیاد بیل و ملیندا گیتس” تاسیس شده، بپردازد. گیتس و همسرش ملیندا که دو دهه پیش برای مقابله با فقر و بیماری جهانی بنیاد خیریه خود را تأسیس کردند ، پس از 27 سال ازدواج در 3 مه اعلام طلاق کردند.

مطلب پیشنهادی  اجرای آنیسا و ستیلا در عصر جدید

سخنگوی مایکروسافت به خبرگزاری فرانسه گفت که این شرکت در نیمه دوم سال 2019 هشدار داد که “بیل گیتس در سال 2000 رابطه پنهانی و صمیمی خود با این کارمند زن در مایکروسافت را ادامه دار کرده است و کمیته هیئت مدیره این مورد را متوجه شده بودند.

ژورنال ادر ادامه افزود : این کارمند مهندس ، در نامه ای ادعا کرده است که “طی سالها” با گیتس رابطه جنسی داشته است. گیتس که مایکروسافت را در سال 1975 تأسیس کرد ، در سال 2000 از سمت مدیر عاملی این شرکت کنار رفت و گفت که می خواهد روی بنیاد خیریه خود بیشتر تمرکز کند.

بیل گیتس در سال 2008 نقش تمام وقت خود را در مایکروسافت را کمرنگ تر کرد تا بیشتر به زندگی شخصی خود بپردازد.


برچسب ها :

نظر خود را بنویسید