X
27 خرداد

مگ آیفوم : یاس نوروزی متولد 5 مرداد 1385، بازیگر است. او بازیگری را از سن 6 سالگی با فیلم سینمایی «عملیات مهدکودک» به کارگردانی و نویسندگی فرزاد اژدری آغاز کرد، او را دوست مادرش که دستیار کارگردان بود به فرزاد اژدری معرفی کرد. وی در این فیلم با پارسیا شکوری‌فر همبازی بود و بعد از این فیلم در چند کار دیگر نیز با هم همکار شدند و اکنون با هم دوستان نزدیکی هستند.

یاس نوروزی

بیوگرافی یاس نوروزی بازیگر سریال دودکش 2 + تصاویر

او سپس با سریال‌های «دودکش» و «پادری» به تلویزیون رفت و بیش‌تر در میان مخاطبین شناخته شد. سریال «دودکش» به کارگردانی محمدحسین لطیفی بود، یاس نوروزی و محمدرضا شیرخانلو از بازیگران کودک این سریال بودند و هر دو از ایفای نقش در این سریال خرسند هستند. یاس، محمدرضا را بازیگر بهتر و با تجربه‌تری می‌داند و سعی می‌کند در کار از او کمک بگیرد تا در کنار هم بهتر عمل کنند.

مطلب پیشنهادی  بیوگرافی نگار عابدی بازیگر سریال دودکش2 + تصاویر شخصی

یاس نوروزی

یاس می‌گوید خودش کمی شیطون‌تر از نقشی که بازی می‌کند است. او در این سریال با بازیگران مطرحی مانند بهنام تشکر، هومن برق‌نورد، سیما تیرانداز، الناز حبیبی، نگار عابدی و امیرحسین رستمی همبازی بود. این همکاری مجددا در سریال «پادری» نیز تکرار شد. یاس نوروزی در فیلم سینمایی «دزد و پری» به کارگردانی و نویسندگی حسین قناعت به ایفای نقش پرداخته است.

در این فیلم بهزاد فراهانی، بهنوش بختیاری، رابعه اسکویی و رامین ناصرنصیر حضور داشته‌اند. یاس نوروزی دیپلم افتخار بهترین بازیگر کودک برای فیلم «دزد و پری» در بیست و هشتمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان را کسب کرد. در بین کارهای یاس نوروزی می‌توان فیلم‌های -«فراری» -«مجرد چها ساله» -«شیفت شب» -«دزد و پری 1 و 2» -«لامپ 100» -«در مسیر باران» را نام برد.

عکسهای یاس نوروزی

یاس نوروزی

یاس نوروزی

یاس نوروزی

یاس نوروزی

بیوگرافی یاس نوروزی بازیگر سریال دودکش 2 + تصاویر

یاس نوروزی

یاس نوروزی کیست؟

یاس نوروزی

یاس نوروزی

یاس نوروزی

یاس نوروزی

عکسهای جدید یاس نوروزی

مطلب پیشنهادی  چهره احسان علیخانی پیر و شکسته شد ! ماجرا پیری زود هنگام احسان علیخانی چیست؟

یاس نوروزی

یاس نوروزی


برچسب ها :

نظر خود را بنویسید