X
6 اردیبهشت

فیلم کامل لحظه‌ی ترور آیت‌الله سلیمانی | آیت الله عباسعلی سلیمانی اسبوکلائی نماینده مجلس خبرگان رهبری است. وی نماینده ولی فقیه و امام جمعه کاشان از تاریخ ۲۵ مرداد ۱۳۹۹ تا ۹ فروردین ۱۴۰۱پس از آیت الله عبدالنبی نمازی بود.امام جمعه و نماینده ولی فقیه در کاشان، امام جمعه زاهدان و نماینده ولی فقیه در استان سیستان و بلوچستان و نمایندگی مجلس خبرگان رهبری از جمله مسئولیت‌های آیت الله عباسعلی سلیمانی بود.

او زاده اسبوکلا سوادک در سال ۱۳۲۶ بود.

فیلم کامل لحظه‌ی ترور آیت‌الله سلیمانی | لحظه سوء قصد به جان آیت الله سلیمانی

سید محمود حسینی‌پور، استاندار مازندران در گفت‌وگو با شبکه خبر درباره قتل آیت‌الله عباسعلی سلیمانی گفت: راس ساعت ۱۰:۳۰ صبح امروز ۶ اردیبهشت در حادثه با هدف سوءقصد از سوی یکی از عوامل نگهبانی بانکی در شهرستان بابلسر، آیت‌الله سلیمانی از روحانیون برجسته استان جان خود را از دست دادند. ضارب بلافاصله در همان محل توسط نیروی انتظامی دستگیر شد و بررسی اولیه درباره انگیزه وی در دست بررسی است. هنوز انگیزه ضارب کامل مشخص نشده و سابقه این فرد که از افراد بومی منطقه است نشان می‌دهد این حمله ماهیت تروریستی ندارد.

مطلب پیشنهادی  صحبت های قاضی زاده درباره بازگشت بهروز وثوقی به ایران

آن چه که تا این لحظه به آن واقفیم این است که ضارب شناخت دقیقی از آیت‌الله سلیمانی نداشته و آیت‌الله سلیمانی برای انجام امورات بانکی خودشان به بانک مراجعه کردند و تا این لحظه اطلاعات و اسنادی مبنی بر تروریستی و امنیتی بودن این اقدام در دست نداریم.


برچسب ها :

نظر خود را بنویسید