X
27 تیر

مگ آیفوم: پویان پوینده بازیگر نقش افشار در سریال میدان سرخ است . این سریال به کارگردانی ابراهیم ابراهیمیان کارگردانی شده است. با بیوگرافی پویان پوینده همراه ما باشید.

  • بیوگرافی پویان پوینده

پویان پوینده بازیگر جوان و تازه کاری است که در سریال میدان سرخ به ایفای نقش افشار می پردازد.

  • خانواده و همسر پویان پوینده

اطلاعات زیادی از زندگی شخصی و خانوادگی پویان پوینده در دسترس نیست، اما با توجه به سن کم و نبود اطلاعاتی از همسرش در صفحه ی شخصیش انتظار می رود مجرد باشد.

  • فعالیت های هنری پویان پوینده

پویان پوینده علاوه بر بازیگری فعالیت های هنری دیگری دارد، که می توان از آن ها به حضور در گروه تهران داب شو اشاره کرد. تهران داب شو یک گروه دوبله و نمایش زنده است که محبوبیت خوبی برای خودشان ایجاد کرده اند. تهران داب شو در شهر های مختلف اجرا می شود و همواره مورد استقبال عموم قرار گرفته است.

علاوه بر حضور به عنوان یکی از اعضای فعال تهران داب شو پوبان پوینده مشغول به فعالیت به عنوان آهنگ ساز و میکس و مستر موسیقی نیز هست. اطلاعات زیادی از کار های موسیقی که پوینده در آن ها حضور داشته در دسترس نیست اما طبق گفته خودش در این حوزه نیز فعالیت می کند.

مطلب پیشنهادی  بیوگرافی شقایق فتاحی بازیگر نقش خانم شهشهانی در سریال چشم بندی  + همسرش | عکس های شخصی

در نهایت می توان به فعالیت او به عنوان کتاب خوان و ضبط کتاب های صوتی اشاره کرد. آخرین کتابی که او در خوانشش حضور داشته نمایش نامه اتاق ورونیکا بوده است.

بیوگرافی پویان پوینده بازیگر نقش افشار در سریال میدان سرخ +همسرش و تصاویر شخصی

  • فعالیت به عنوان بازیگر

پویان پوینده فعالیت بلند بالایی به عنوان بازیگر نداشته است. پوینده اولین تجربه بازیگری خودش را با نقشی کوچک در چند قسمت سریال گیسو تجربه کرد.

پوینده در سریال میدان سرخ که در تابستان 1400 از شبکه نمایش خانگی فیلیمو پخش می شود، نقش افشار را بازی می کند. اطلاعات زیادی از نقش او در دسترس نیست، اما با توجه به لیست شدن او به عنوان یکی از بازیگر های اصلی انتظار حضور پررنگ تری از او بر روی صحنه داریم.

  • سریال میدان سرخ

سریال میدان سرخ آخرین ساخته ی ابراهیم ابراهیمیان است، که قرار به پخش در تابستان 1400 از شبکه نمایش خانگی فیلیمو دارد. میدان سرخ در ژانر اکشن-جنایی ساخته شده است. ژانر و ایده ی نسبتا نوی میدان سرخ برای شبکه نمایش خانگی می تواند باعث خلق یک اثر قدرتمند شود.

مطلب پیشنهادی  بیوگرافی علی مصفا بازیگر نقش تورج مبینی در سریال میدان سرخ + همسرش لیلا حاتمی | تصاویر خصوصی

از بازیگران میدان سرخ می توان به حمید فرخ نژاد، ساعد سهیلی، رضا یزدانی، بهرام افشاری، معین محمودزاده، زهرا سزاوار، نادر مشایخی، مسعود کرامتی، مهتاب کرامتی، پویان پوینده، ستاره اسکندری، آزاده صمدی، آرمین رحیمیان، امیر حسین آرمان و … اشاره کرد.

بیوگرافی پویان پوینده بازیگر نقش افشار در سریال میدان سرخ +همسرش و تصاویر شخصی

  • پویان پوینده در شبکه های مجازی

پویان پوینده در اینستاگرام تحت آدرس @pooyandeh_ فعالیت دارد و چیزی حدود 3 هزار دنبال کننده دارد.

او همچنین کانال رسمی تلگرام نیز دارد که در آن فعالیت های خودش در قالب خوانش کتاب را منتشر می کند. آدرس کانال تلگرام او @pooyandehofficial است.


برچسب ها :

نظر خود را بنویسید