X
24 تیر

مگ آیفوم : قتل رئیس شرکت این بار در ستار خان. رسیدگی به این پرونده از ساعت ۸ شب ۱۷ تیر و به‌دنبال کشف جسدی در ۱۵ متری گاردریل بزرگراه خرازی آغاز شد. ماجرا از این قرار بود که زوج جوانی برای کوهنوردی به غرب تهران رفته و هنگام گرفتن عکس سلفی متوجه جسدی داخل دره شدند.

قرار گذاشتن خانم منشی با رئیسش باعث مرگ او شد

قرار گذاشتن خانم منشی با رئیسش باعث مرگ او شد

به دنبال کشف جسد، بازپرس محمد وهابی و تیم بررسی صحنه راهی محل شدند. بررسی‌های اولیه حکایت از آن داشت که از زمان قتل حدود ۱۲ ساعت می‌گذرد و قتل در محل دیگری رخ داده و جسد به آنجا منتقل شده است.
همچنین در تحقیقات میدانی از اهالی محل گرچه هویت جنازه به‌دست نیامد؛ اما مشخص شد راننده یک خودروی پژو حدود ساعت ۷ تا ۸ صبح همان روز جسد را با خودرویی خونی به آنجا منتقل و فرار کرده است.

در بازرسی از جیب‌های مقتول مدرکی که هویت او را برملا کند به‌دست نیامد. به دستور بازپرس شعبه دوم دادسرای امور جنایی جسد به پزشکی قانونی منتقل شد و تحقیقات برای شناسایی هویت مقتول و عامل قتل ادامه یافت.با اثر انگشتی که از مقتول به‌دست آمد، هویت او به‌نام فردین ۲۸ ساله شناسایی شد. فردین رئیس شرکتی در خیابان ستارخان بود و از آنجایی که خانواده‌اش در شهرستان زندگی می‌کردند و او به تنهایی در تهران کار و زندگی می‌کرد اعلام فقدانی هم نشده بود.

مطلب پیشنهادی  برنامه های تبلیغاتی نامزدهای سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری 1400 مشخص شد

در ادامه بررسی‌ها مشخص شد که فردین از مدتی قبل با منشی شرکتش دچار اختلاف شده است. از سویی همزمان با این جنایت همسر منشی شرکت نیز که خودروی پژو ۴۰۵ داشت ناپدید شده بود. با مشخص شدن این موضوع تحقیقات از مینو، منشی شرکت فردین صورت گرفت.

مینو در تحقیقات گفت: مدتی است که در شرکت فردین مشغول به‌کار هستم و به‌خاطر مسائل کاری مدتی قبل یک شب با فردین به رستوران رفتم. همسرم از این ماجرا با خبر شد و بین آنها اختلاف به‌وجود آمد و در نهایت بهنام، همسرم از من خواست که با فردین قرار بگذارم تا آنها باهم صحبت کنند و اختلافاتشان را حل کنند.او ادامه داد: روز حادثه شوهرم برای دیدن و صحبت کردن با فردین خانه را ترک کرد و بعد از آن دیگر خبری از او ندارم. من نمی‌دانستم که او فردین را به قتل رسانده است.بدین ترتیب ردیابی‌ها برای دستگیری همسر خانم منشی که تنها مظنون این جنایت است از سوی پلیس ادامه دارد.

قرار گذاشتن خانم منشی با رئیسش باعث مرگ او شد

همزمان با تحقیقات تیم جنایی برای دستگیری قاتل فراری، یکی از بازیگران خانم در صفحه اینستاگرام خود متنی را در کنار یک عکس از مقتول منتشر کرد. او تصویری از مقتول با لباس روحانیت در کنار خودش منتشر کرده و نوشته بود یکی از فن پیج‌های درجه یک و فعال و انسان من متأسفانه توسط منشی شرکت و شوهرش به خاطر پول به قتل رسیده است.

جسد ایشان را سه روز بعد در چیتگر پیدا کرده‌اند.اما بلافاصله پلیس موضوع روحانی بودن مقتول را تکذیب کرد. بدین ترتیب خانم بازیگر نیز در یک استوری دیگر از این موضوع ابراز بی‌اطلاعی کرد و در یک فایل تصویری گفت: آقایی که به رحمت خدا رفتند ادمین من نبودند فن پیج بودند. یکی از طرفدارهای قدیمی من بودند و به هیچ عنوان ادمین نبودند و ما هم اطلاع نداشتیم که ایشان روحانی نبودند.
در همین رابطه نیز مقام قضایی اعلام کرد: باتوجه به اینکه انتشار تصاویر و مطالبی که در روند و مسیر تحقیقات پلیسی و قضایی اخلال ایجاد و دستگیری متهم را با مشکل مواجه کند، جرم محسوب می‌شود به‌صورت قانونی با این افراد برخورد خواهد شد.

مطلب پیشنهادی  حمله وحشتناک اراذل و اوباش به آمبولانس + عکس

منبع : ایران آنلاین


برچسب ها :

نظر خود را بنویسید