X
31 خرداد

مگ آیفوم : صبح یکی از روزهای اردیبهشت وقتی زن جوان از خانه‌اش در یکی از محله‌های شهر مشهد بیرون آمد تا به محل کارش برود، ناگهان با شنیدن صدای همسر سابقش به عقب برگشت اما با مشاهده مرد جوان که اسلحه‌ای در دست داشت و او را هدف گرفته بود در جا خشکش زد. قبل از اینکه بنفشه بتواند حرکتی انجام دهد اشکان شروع به شلیک کرد و بعد هم زن جوان را غرق در خون رها کرد و سوار بر خودرواش از محل گریخت.

قتل با تفنگ

داستان عشق نفرین شده مردی که 5 گلوله به همسرش شلیک کرد

دقایقی بعد با کمک مردم ،زن جوان به بیمارستان منتقل شد و تحت عمل جراحی قرار گرفت و با خارج کردن ۵ گلوله از بدنش، وی به‌طرز معجزه آسایی نجات یافت.

پس از بهبودی بنفشه، کارآگاهان مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی مشهد به سراغ او رفته و زن جوان در تحقیقات هویت عامل تیراندازی را برملا کرد و گفت: چندین سال قبل با اشکان آشنا شدم و ازدواج کردیم اما خیلی زود متوجه شدم او مرد رؤیاهایم نبوده و چهره واقعی اش را نشانم داد. اشکان مردی خلافکار و بداخلاق بود که برای به دست آوردن پول دست به هر کاری می‌زد. به هر سختی بود از او طلاق گرفتم اما این تازه شروع مشکلاتم بود، هنوز مهر طلاق در شناسنامه‌ام خشک نشده بود که با مزاحمت‌های سریالی او مواجه شدم.

وقت و بی‌وقت به هر بهانه‌ای اشکان به سراغم می‌آمد و می‌خواست که به زندگی قبلی برگردم، اما من نمی‌توانستم او را تحمل کنم تااینکه یک روز تماس گرفت و با اصرار و خواهش از من خواست به ملاقاتش بروم و به حرف‌هایش گوش کنم. می‌گفت پشیمان است و می‌خواهد همان مردی باشد که من می‌خواهم بالاخره قبول کردم و به ملاقاتش رفتم اما او مرا به مکانی خلوت برد و مورد آزار و اذیت قرار داد.

بنفشه ادامه داد: بعد از آن ماجرا، دیگر جواب تلفن‌های اشکان را نمی‌دادم تا اینکه صبح روز حادثه زمانی که از خانه خارج شدم تا به محل کارم بروم، شخصی از پشت سر صدایم کرد. به‌دنبال صدا برگشتم که ناگهان اشکان را اسلحه به‌دست دیدم. همسر سابقم شروع به تیراندازی کرد و من حتی فرصت نکردم که هیچ واکنشی از خودم نشان دهم. ۵ تیر پشت سر هم شلیک کرد و از محل متواری شد.

مطلب پیشنهادی  سوء استفاده جنسی و قتل دختر 17 ساله توسط پدرش + عکس

با شکایت زن جوان تحقیقات برای دستگیری اشکان آغاز شد. مأموران بلافاصله راهی محل زندگی او شدند اما از مرد جوان خبری نبود. پاتوق‌ها و محل‌های تردد او زیر نظر گرفته شد اما هیچ رد و نشانی از او به‌دست نیامد. در ادامه تحقیقات مشخص شد مرد جوان به‌دنبال این تیراندازی از مشهد فرار کرده و راهی پایتخت شده است.

دستگیری این فرد در تهران

با برملا شدن این موضوع، کارآگاهان اداره آگاهی مشهد با نیابت قضایی راهی پایتخت شدند. آنها ضمن هماهنگی با بازپرس شعبه نهم دادسرای امور جنایی پایتخت، راهی مخفیگاه اشکان در جنوب تهران شدند. مخفیگاه او را به‌صورت نامحسوس زیر نظر گرفته و زمانی که اشکان قصد ورود به مخفیگاهش داشت او را بازداشت کردند.

داستان عشق نفرین شده مردی که 5 گلوله به همسرش شلیک کرد

در تحقیقات اولیه مرد جوان به جرم خود اعتراف کرد و گفت: دلم نمی‌خواست بنفشه را طلاق بدهم، او را دوست داشتم اما بنفشه طلاق گرفت و دیگر حاضر نبود با من زندگی کند به‌همین دلیل تصمیم به انتقام از او گرفتم. قصدم کشتن نبود اما می‌خواستم به او ثابت کنم که چقدر از او دلخور هستم.
با اعتراف متهم جوان باتوجه به اینکه محل حادثه مشهد بود، این پرونده به دادسرای مربوطه ارجاع شد و تحقیقات در این خصوص ادامه دارد.

مطلب پیشنهادی  همسرم را با یک ضربه مشت به قتل رساندم/پایان تلخ یک مشاجره ساده

برچسب ها :

نظر خود را بنویسید