X
30 مرداد

مگ آیفوم: پاوان افسر بازیگر سریال جزیره است. این سریال به کارگردانی سیروس مقدم تهیه و تولید شده است. با بیوگرافی پاوان افسر همراه ما باشید.

  • بیوگرافی پاوان افسر بازیگر

پاوان افسر بازیگر کرد و جوان ایرانی زاده ی 27 تیر سال 1363 در تهران می باشد. پاوان افسر تا کنون در فیلم های سینمایی موفقی مانند ایستگاه اتمسفر و جهان با من برقص و همچنین سریال های محبوبی مانند بانوی عمارت و جزیره بازی کرده است. وی در مقطع لیسانس رشته مدیریت بازرگانی فارغ التحصیل شده است و آموزش بازیگری را به صورت آزاد در آموزشگاه پانته آ پناهی ها زیر نظر این بازیگر با تجربه گذرانده است.

  • همسر پاوان افسر کیست؟

پاوان افسر در خانواده ای 5 نفره در شهر تهران به دنیا آمده است. پاوان افسر یک خواهر به نام پرنگ و یک برادر به نام سینا دارد. پدر او علاقه زیادی به هنر دارد و یکی از مشوق های اصلی او برای ادامه بازیگری بوده است.

مطلب پیشنهادی  بیوگرافی امیر کاظمی بازیگر نقش امیر حسین در سریال جزیره + همسرش | عکس های شخصی

پاوان افسر تاکنون راجع به وضعیت تاهل یا همسرش حرفی نزده است و انتظار می رود ایشان مجرد باشد.

بیوگرافی پاوان افسر بازیگر سریال جزیره + همسرش | عکس های شخصی

  • فعالیت حرفه ای پاوان افسر

اولین نقش آفرینی وی بازیگری را در  فیلم سینمایی ایستگاه اتمسفر بود که با بازخورد های مثبت زیادی همراه بود و یک سال بعد این بازیگر جوان برای دومین بار در یک فیلم سینمایی نقش آفرینی نمود. در سال 1396 پاوان افسر در فیلم سینمای در وجه حامل نقش آفرینی کرد که آنقدر که انتظار می رفت به محبوبیت نرسید. در آخرین اثر سینمایی خود در فیلم تحسین شده جهان با من برقص به نقش آفرینی پرداخته است.

پاوان افسر در تلوزیون تجربه های مثبتی را در سال های کوتاه حضورش داشته است. او تا کنون در سریال های محبوبی مانند ماه و پلنگ، زیر پای مادر و بانوی عمارت نقش آفرینی نموده است.

بیوگرافی پاوان افسر بازیگر سریال جزیره + همسرش | عکس های شخصی

  • پاوان افسر در سریال جزیره
مطلب پیشنهادی  بیوگرافی امیر مقاره بازیگر سریال جزیره + همسرش | عکس های شخصی

نقش پاوان افسر در سریال جزیره اعلام نشده است و انتظار می رود ایشان یکی از بازیگر های فرعی این سریال باشند.

سریال جزیره در ژانر درام اجتماعی ساخته شده است و قرار است در سال 1400 از شبکه نمایش خانگی فیلیمو پخش شود.

داستان سریال جزیره، در جزیره کیش رخ می دهد و داستان یک خبرنگار جوان و جسور به نام صحرا است. صحرا در پایان یک رابطه نا موفق به سر می برد و به دنبال بدست آورد ن حقوق برابر با معشوقه خود ارشد شاهنگ می باشد.

در این سریال بازیگران زیادی از جمله امیر مقاره، شادی مختاری، السا فیروز آذر، حسام منظور، میترا حجار، مینا وحید، هنگامه قاضیانی، محمدرضا فروتن، زهیر یاری، سامیه لک، حمیدرضا پگاه، اکبر زنجان پور، امیر کاظمی، کاظم سیاحی و غزل شاکری نقش آفرینی کرده اند.

پاوان افسر در اینستاگرام


برچسب ها :

نظر خود را بنویسید