X
29 اردیبهشت

همه ما ادکلن را یک هدیه مناسب برای آقایان میدانیم و برای انتخاب عطر یا ادکلن مردانه برای هدیه دادن معیارهای خود را داریم. گرچه هدیه های زیادی می توان تهیه کرد اما ادکلن یک هدیه بسیار مناسب و لاکچری هست.

در این مقاله قصد داریم چند ادکلن مردانه سرد و خنک را برای شما معرفی کنیم. گرچه معیارهای مختلفی برای انتخاب ادکلن وجود دارد ولی معیار ما در معرفی این ادکلن ها رایحه، محبوبیت، شکل ظاهری و قیمت ادکلن است.

چرا ادکلن سرد برای هدیه دادن مناسب است؟

عطر و ادکلن سرد حس تازگی، نشاط، شادابی و همچنین خنکی را به افراد منتقل میکند. این شادابی و نشاط به خاطر استفاده میوه های خوشبو و گل های معطر در نت های ادکلن و عطرهای  سرد است.

عطرهای خنک نیز بخاطر اینکه برای تمام مهمانی ها و مجالس و همچنین مناسب فصول مختلف هستند برای هدیه دادن بسیار مناسب اند.

مطلب پیشنهادی  واریز سود سهام عدالت به حساب سهامداران

دیور ساواج پرفروشترین ادکلن مردانه خنک

با توجه به آمارهای مختلف ادکلن مردانه دیور ساواج پرفروشترین ادکلن مردانه هست. ادکلن ساواج رایحه ای تلخ و ختک دارد و مناسب تمام فصول است. نت های این ادکلن متشکل از مرکبات و ادویه است.

اگر برای همسر خود قصد خرید ادکلن به عنوان هدیه را دارید دیور ساواج یکی از بهترین پیشنهادات است.

داونیچی بهترین ادکلن تولید ایران

ادکلن داوینچی محصولی از شرکت ایرانی ژک ساف هست که از رایحه ادکلن ورساچه پورهمو در ساخت آن الهام گرفته شده است. این ادکلن در سال 1400 و 1399 یکی از پرفروش ترین ادکلن های ایران بود. همچنین از بابت قیمت نیز برای هدیه دادن بسیار مناسب است.

مونت بلنک ادکلن خنک شیرین

گرچه ادکلن های خنک و تلخ انتخاب مناسبی هستتند اما در بین ادکلن های شیرین و خنک ادکلن مونت بلنک یکی از بهترین هاست. نت های این ادکلن متشکل از گیاهان معطر است.

مطلب پیشنهادی  بغض و دلتنگی شدید محمدرضا حیاتی !

اینوکتوس عطر خنک عامه پسند

رایحه خنک و متشکل از نت های دیایی و چوبی ادکلن اینوکتوس را به یکی از بهترین ادکلن های عامه پسند تبدیل کرده است. البته شکل ظاهری شبیه کاپ قرمانی اینوکتوس آن را برای هدیه دادن بسیار مناسب کرده است.

اگر فردی که برایش قصد خرید ادکلن دارید یک قهرمان ورزشی هست اینوکتوس یکی از بهترین انتخاب ها می تواند باشد.

سخن نهایی

گرچه  در انتخاب ادکلن سلیقه تاثیر زیادی دارد. اما در این مطلب سعی کردیم عمومیت سلیقه ها را در نظر بگیریم تا پاسخ گوی نیازهای زیادی باشیم.


برچسب ها :

نظر خود را بنویسید

  • هادی 5 خرداد 1401

    خداوکیلی ساواج خیلی خیلی خوبه