X
6 تیر

مگ آیفوم : محمدرضا غفاری بازیگر نقش آریا در ملکه گدایان است وی فعالیت های زیادی در حوزه تلوزیون و سینما داشته است. همراه ما باشید تا با بیوگرافی محمد رضا غفاری آشنا شوید…

بیوگرافی محمدرضا غفاری

محمدرضا غفاری متولد 6 مرداد 64 او یکی از بازیگران توانا و محبوب عرصه ی سینما و تلوزیون است.محمدرضا یک خواهر نیز دارد. او زمانی که یمک سال و نیم داشت پدرش را از دست داد.او تحصیلاتش را در مقطع کارشناسی گرافیک خاتمه داد.

 محمدرضا غفاری در کنار خواهرش

نوع پوشش

محمد رضا غفاری ساده پوشی و شیک پوشی را خیلی دوست دارد و اساس دنبال لباس های جلف نیست. او به رنگ مشکی و سفید خیلی علاقه دارد و دغدغه ی اصلی اش در انتخاب لباس رنگ ان است.

رنگ های سبز،آبی و قرمز را نیز دوست دارد.

علاقه به نقاشی

این بایگر هنرمند علاقه ی زیادی به نقاشی دارد و به گفته ی خودش به کارگردانی فکر نمی کند و همچنین در ادامه نیز گفته شاید روزی گالری بزنم.

خاطره تلخ محمدرضا که در برنامه خندوانه عنوان شد!

او گفت : من یکسال و نیمم که بود پدرم فوت کرد و روز اول مدرسه، معلم درباره شغل پدر و مادر از ما سوال میپرسید و من برای فرار از پاسخ دادن به این سوال اجازه گرفتم که به دستشویی بروم و بعد از 5 دقیقه من معلم را به بیرون از کلاس صدا کردم و از او خواهش کردم که دیگه شغل پدر و مادر را نپرسد و هیچوقت صورت اون معلم از جلوی چشمام دور نمیشه و این تاثیری بود که از کودکی روی من باقی موند و به نظرم نباید از بچه ها خیلی سوال ها را پرسید.

محمدرضا غفاری چرا مجرد است؟

مطلب پیشنهادی  عسل در سریال ملکه گدایان | بیوگرافی رومینا کوهزاد + تصاویر شخصی

او ازدواج نکرده و مجرد است و در این خصوص گفته : ازدواج چیزی اسـت کـه واقعا باید پیش بیاید نمی توان گفت کـه دریک سنی باید ازدواج کنم و حتماً هم باید اینکار را بکنم. ازدواج یک رابطه عاطفی قوی میـــخواهد وحتما باید این رابطه عاطفی ایجاد شود.

بیوگرافی محمدرضا غفاری بازیگر نقش آریا در سریال ملکه گدایان

اما رازهایی از محمدرضا غفاری که در دورهمی برملا شد!

تمام ریش هات و موهات سفیده و همین امروز آنها را رنگ کردی و اینقدر جدی بود که هفته ای کلی از موهات سفید شد و تقریبا کلش سفید است و این بازیگر جوان در این خصوص گفت:این مساله ارثی است و از 19 سالگی شروع شد و با خنده گفت اما خیلی خوب رنگ میکنم.

یکی دیگر از رازهایی که مهران مدیری درباره محمدرضا غفاری برملا کرد این بود که محمدرضا توی خواب خودش را میزند و بیدار میشود و فکر میکند که کسی آنجاست و این بازیگر کشورمان درباره این موضوع گفت:وقتی از خواب بیدار میشوم خیلی زمان میبرد تا حالم خوب شود و چند روز پیش از خواب بیدار شدم و دیدم فکم درد میکند و بعدش فهمیدم خودم مشت زده ام و یک ماه پیش هم از خواب بیدار شدم و دیدم که لباسم را پاره کرده ام.

پا به دنیای هنر از کجا شروع شد؟

وی در فیلم رویای خیس پوران درخشنده برای نخستین بار مقابل دوربین قرار گرفت و پا به دنیای هنر گذاشت.

مطلب پیشنهادی  بیوگرافی یاسین مسعودی بازیگر نقش فواد در سریال بی همگان + همسرش | عکس های شخصی

بیوگرافی محمدرضا غفاری بازیگر نقش آریا در سریال ملکه گدایان

فعالیت های تلوزیونی و سینمایی محمدرضا غفاری

او در سریال هایی نظیر آشپزباشی، سایه بان، دلدار و… به ایفای نقش پرداخته است همچنین در فیلم های سینمایی زیادی نظیر سونامی ، جاده قدیم، در وجه حامل، آباجان،زار، آخرین بار با کی سحر را دیدی؟، برف، فرشتگان قصاب و… نیز به ایفای نقش پرداخته است.

او تجربه سریال های شبکه خانگی را نیز دارد. محمد رضا بعد از بازی در سریال کرگدن دومین تجربه خود را با بازی در نقش آریا سریال گدایان تجربه نموده است.

در سریال ملکه گدایان آریا خواننده ای است که عاشق دختری گدا به نام افرا شده است.

در این سریال افرا با بازی باران کوثری ، آریا با بازی محمدرضا درغفاری و البرز با بازی آرمان درویش یک مثلث عشقی هستند که داستان پر فراز و نشیبی دارند.

فعالیت در حوزه موسیقی

این هنرمند محبوب علاوه بر کار بازیگری، خوانندگی نیز می کند. یکی از به یاد ماندنی ترین آهنگ های او، تیتراژ ماه عسل 94 است.

تصاویر محمدرضا غفاری

محمدرضا غفاری در کنار الناز حبیبی

محمدرضا غفاری در کنار کودکان کار

بیوگرافی محمدرضا غفاری 

تصاویر محمدرضا غفاری

محمدرضا غفاری در کنار مهرداد صدیقیان

محمدرضا غفاری در ملکه گدایان

محمدرضا غفاری در کنار نازنین بیاتی 

محمدرضا غفاری در کنار مهتاب کرامتی

کودکی محمدرضا غفاری 

محمدرضا غفاری در کنار مهرداد صدیقیان در گذر زمان

محمدرضا غفاری در کنار مادرش

کودکی محمدرضا غفاری در کنار الناز حبیبی


برچسب ها :

نظر خود را بنویسید