X
19 تیر

مگ آیفوم : هندوستان کشوری با ادیان مختلف و دارای پر جمعیت ترین کشور در کره زمین که خبرهای جالبی در این کشور گهگاهی مخاطبان را شوکه می کند. این کشور با رسم و رسومات عجیب خود باعث اتفاقات عجیب غریب می شود که یک نمونه از اینها را برای شما در این خبر آماده کرده ایم.

https://mag.ifom.ir

حمله وحشیانه مادرشوهر به داماد نگون بخت + فیلم

در حالی که چند روز پیش بود که حرکت عجیب داماد هنگام مراسم تبادل شیرینی با عروس خبرساز شده بود به تازگی نیز اقدام عجیب مادر یک داماد هندی در روز جشن عروسی پسرش به سوژه رسانه‌ها تبدیل شده است.

این داماد تنها کار عجیبی که از نظر مادر خود انجام داده بود گویا ازدواج با دختر مورد علاقه اش بوده که این چنین مادرش را عصبانی کرده است و باعث شده تا مادر این چنین به پسرش در روز عروسی حمله‌ور شود.

در این اتفاق که در مراسم عروسی در روستای سومِرپور در منطقه هامیرپور وافع در ایالت اوتار پرادش، مادر داماد از پله‌های جایگاه ویژه عروس و داماد بالا رفت و سپس با سندل به پسرش حمله ور شد. در این ویدئو مشاهده می‌شود این زن که بسیار عصبانی به نظر می‌رسد قسمتی از جایگاه را خراب کرده و خود را به پسرش می‌رساند. او سپس با صندلی که در دست دارد شروع به کتک زدن داماد می‌کند. این اتفاق در مقابل چشمان حیرت زده مهمانان رخ داد و موجب شد تا سایر مراسم‌های سنتی سریعا انجام و به پایان برسد.

مطلب پیشنهادی  تولد لاکچری ۲۸ سالگی الناز ملک در پشت صحنه زخم کاری ۳

حمله وحشیانه مادرشوهر به داماد نگون بخت + فیلم

هنوز علت دقیق عصبانی شدن مادر داماد مشخص نشده است، اما گفته می‌شود مادر داماد از ازدواج پسرش با دختر مورد علاقه خود خشمگین بود و دوست داشت که او با دختر دیگری ازدواج کند اما پسر خواسته وی را انجام نداده و ادامه ماجرا.


برچسب ها :

نظر خود را بنویسید