X
27 اردیبهشت

این روز ها شنیدن اخبار عجیب و غریب گاها برای ما به یک داستان بی انتها مبدل گشته است اما بشنوید از ماجرای قتل کارگردان سینما توسط پدر و مادرش در شهرک اکباتان تهران که دیشب اتفاق افتاد. برای دانستن علت ماجرا در ادامه با ما همراه باشید.

(این خبر می‌تواند هولناک و ناخوشایند باشد)

 قتل بابک خرمدین کارگردان سینما

علت و ماجرای قتل بابک خرمدین کارگردان سینما + تصاویر

جسد مثله شده بابک خرمدین؛ کارگردان سینمای ایران عصر دیروز در سطل زباله ای واقع در شهرک اکباتان تهران کشف شد و پلیس عاملان قتل را بازداشت کرد.

قتل بابک خرمدین؛ کارگردان سینمای ایران به دست پدر و مادرش بود که هر دو توسط پلیس بازداشت شدند و تحت بازجویی قرار دادند و هنوز از انگیزه شان اطلاعاتی در دست نیست تنها یافته ها این است که جسد بابک خرم دین پس از قتل در خانه شان برای از بین بردن آثار جرم توسط قاتلان که تاکنون گفته می شود پدر و مادرش هستند مثله شده و به سطل آشغال، در فاز ۳ اکباتان انتقال داده شده بود.

مطلب پیشنهادی  آزار جنسی دانشجویان توسط بازیگر مشهور 43 ساله + عکس

پدر بابک خرمدین کارگردان سینما در اعترافات خود گفت: «پسرم مجرد بود، به خاطراختلافاتی که داشتیم صبح قتل – روز یکشنبه – او را با خوراندن مواد بیهوشی بیهوش کردم سپس با ضربات چاقو به قتل رساندم و برای خارج کردن جسدش آن را تکه تکه کرده و در نزدیکترین سطل آشغال خیابانی انداختم.»

منابع آگاه این خبر را مورد تایید قرار دادند.

قتل بابک خرمدین کارگردان سینما

علت و ماجرای قتل بابک خرمدین کارگردان سینما + تصاویر

بابک خرمدین سال ۱۳۵۳ در تهران متولد شد. وی دارای مدرک کارشناسی ارشد سینما از دانشکده هنرهای زیبا دانشگاه تهران و فارغ التحصیل ۱۳۸۸ است، این کارگردان سال ۱۳۷۹ در دوره فیلم سازی یک ساله انجمن سینمای جوانان دفتر تهران شرکت کرد. از آثار او میتوان به سوگنامه ای برای یاشار ، بور بیجاده رنگ، سه شنبه: مامان و.. نام برد.


برچسب ها :

نظر خود را بنویسید