X
22 خرداد

مگ آیفوم : عجیب اما واقعی! مهین زنی که 6 نفر را به راحتی و بدون عذاب وجدان به قتل رساند. در بهمن ماه 87 با پیدا شدن جسد زنی میانسال در قزوین،داستان قتل های زنجیره ای که بعدها مشخص شد به دست زنی اتفاق افتاده، آغاز شد.

مهین قدیری

قتل 6 پیرزن به خاطر نفرت از مادر در قزوین

مهین قدیری زنی 32 ساله که با نقشه قبلی زنان مسن را که زیورآلات و طلا داشتند را شناسایی میکرده و به بهانه رساندن آنها به خانه، آنها را سوار رنو زرد رنگش میکرده و با مهارت بالا مسافران خود را با آب میوه مسموم و طلاهایشان را به سرقت می برده و در نهایت آنها را به قتل می رسانده.

او تمام این جنایات را به طرز وحشتناکی در خودروی خود و به تنهایی انجام می داده و سرانجام در اردیبهشت سال 88 در حالی که در مخفیگاه خود در حال آشپزی بود دستگیر می شود.و برای بازجویی به اداره آگاهی منتقل می شود. مهین با وجود مدارک معتبری که علیه او بود، باز هم جنایاتش را انکار می کرد. او در نهایت بعد از گذشت 3 هفته لب به اعتراف می گشاید و انگیزه خود را از قتل های وحشتناکی که انجام داده ،مشکلات مالی و تامین هزینه های بیماری دخترش که دچار فلج مغری بود عنوان کرد.

مطلب پیشنهادی  تبریک روز کارمند | عکس نوشته ی پروفایل تبریک روز کارمند

مهین قدیری

قتل 6 پیرزن به خاطر نفرت از مادر در قزوین

این زن در بخشی از اعترافتش گفته بود که به دلیل اینکه مادرم با وجود شرایط مالی مناسب هیچ کمکی به ما نمیکرد، هر پیرزنی را که می دیدم حس نفرتی که از مادرم داشتم به سراغم می آمد و و زن ها برایم مثل ویترین طلافروشی بودند!

و جالب تر آنجاست که مهین از جنایت های خود به هیچ وجه پشیمان نبود و به چشم کسب و کار به انها نگاه میکرد. او که به خاطر هوش و ذکاوتش در جنایت های برنامه ریزی شده به شهرت رسیده بود، سرانجام مهین قدیری در آذر سال 1389 با رای صادره از دادگاه اعدام شد.


برچسب ها :

نظر خود را بنویسید