X
28 اردیبهشت

به گزارش ndtv : مدتی است که اینستاگرام در تلاش است تا به کاربران امکان ایجاد پست با استفاده از وب سایت دسکتاپ خود را فراهم کند. به گفته این وب سایت این ویژگی در حال آزمایش داخلی است و مدت زمان زیادی طول می کشد تا به مخاطب عمومی برسد. همچنین این رسانه برخی از مواردی را ارائه داده است که چگونه این وب سایت به کاربران امکان می دهد تا پست هایشان را در اینستاگرام ایجاد و یا ویرایش کنند. در حال حاضر ، ارسال محتوا در اینستاگرام ویژه برنامه های تلفن همراه آن است.

فراهم شدن امکان قرار دادن پست از طریق وب در اینستاگرام

فراهم شدن امکان قرار دادن پست از طریق وب در اینستاگرام

به گفته این رسانه: این برنامه به کاربران امکان می دهد چندین عکس یا فیلم را برای ایجاد یک پست انتخاب کنید. همچنین ممکن است کاربران بتوانند نسبت ابعاد پست را از چهار گزینه اصلی ، مربع (1: 1) ، پرتره (4: 5) و منظره (16: 9) انتخاب کنند. با این حال ، نسبت ابعاد اصلی تصاویر در حال حاضر در دسترس نیست.

مطلب پیشنهادی  تلفن ابری چیست؟ مزایای خرید تلفن ابری

از جمله امکانات دیگری که نسخه وب این اپلیکشین ارائه خواهد داد این است که کاربران می توانند فیلترها را انتخاب کرده و عکس ها را به همان روشی که تحت برنامه های Android و iOS قرار دارند ویرایش کنند. همچنین کاربران می توانند پیش از ارسال عکس یا فیلم در Instagram ، زیرنویس اضافه کنند ، افراد یا مکان ها را برچسب گذاری کنند ، متن alt را اضافه کنند و تنظیمات پیشرفته را تعریف کنند.
همانطور که گفته شد ،این ویژگی در حال حاضر در حال آزمایش داخلی است و ممکن است مدتی طول بکشد تا برای عموم مردم منتشر شود.


برچسب ها :

نظر خود را بنویسید