X
18 می

مگ آیفوم: داشتن موهای زیبا و سالم یکی از مهم ترین دغدغه های افراد محسوب می شود. می توانید برای شانه کردن موها از شانه ی چوبی استفاده نمایید. استفاده از شانه چوبی تاثیری زیادی بر سلامت مو از جمله کاهش ریزش مو و شوره دارد.

اگر پوست سرتان سالم باشد مو های خوبی خواهید داشت. استفاده از شانه چوبی در مقایسه با شانه پلاستیکی و برس های فلزی فشار بیشتری به پوست سر می آورد در نتیجه سبب گردش خون و ماساژ سر می شود و از این طریق به سلامت مو کمک می کند.

جلوگیری از شکستگی مو، ریزش مو و شوره با شانه های پلاستیکی

استفاده از شانه چوبی باعث می شود تا روغن های طبیعی موجود در پوست سر بر روی موها به صورت یک دست پخش شود و موها تغذیه شود علاوه بر این از شکستن مو ها نیز جلوگیری می کند ریزش مو را نیز کاهش می دهد.

مطلب پیشنهادی  ازگیل سرشار از مواد مغذی/ بررسی خواص بی نظیر ازگیل

چرب شدن پوست سر و مو یکی از مهم ترین مشکلات سلامت مو است. استفاده از شانه چوبی در مقایسه با شانه های پلاستیکی و فلزی چربی و روغن های طبیعی را به صورت یکنواخت تر در مو ها پخش می کند و از تجمیع چربی در یک ناحیه خاص جلوگیری می کند از این رو از چرب شدن سریع مو جلوگیری می کند.

شانه های چوبی به صورت دندانه های بزرگ با فاصله ی زیاد از یکدیگر طراحی و تولید شده اند و از کشیده شدن مو در زمان شانه زدن جلوگیری می کند به دلیل فاصله ی زیاد از هم از شکستگی مو ها جلوگیری می کند.

استفاده از شانه چوبی و تاثیر آن در کاهش ریزش مو و شوره مو

حل مشکل شوره مو 

شما هم دچار شوره سر هستید؟ پشنهاد می کنم حتما از یک شانه چوبی استفاده کنید. نرم بودن و لطافت شانه چوبی از ویژگی های منحصر به فرد آن است. استفاده از شانه چوبی از تولید شوره و پوسته پوسته شدن پوست سر جلوگیری می کند.

مطلب پیشنهادی  همه چیز درباره واکسن فخرا از تاثیرات و عوارض آن

شانه زدن مو با شانه فلزی و پلاستیکی سبب جذب بیشتر موارد، ذرات خارجی و آلودگی ها به مو ها می شود اما شانه های چوبی این ویژگی را ندارند. در نتیجه موها دیرتر چرب و کثیف می شود.

شانه چوبی مناسب برای پوست های حساس

اگر پوست سرتان حساس است و فورا واکنش نشان می دهد پیشنهاد می کنم از شانه های پلاستیکی و فلزی استفاده نکنید.

استفاده از شانه های چوبی به حفظ سلامت پوست سر و موهایتان کمک می کند علاوه بر این شانه های چوبی از مواد طبیعی تولید شده است.


برچسب ها :

نظر خود را بنویسید