X
28 اردیبهشت

مگ آیفوم : کارت هدیه یک ابزار ساده ولی مهم بانکی است که علاوه بر جلوگیری از نقل و انتقال پول نقد، سرعت خرید را نیز افزایش داده و مشکلات ناشی از تبادل اسکناس را نیز به همراه ندارد، اما واقعیت این است که انتخاب و خرید آن می تواند خود به یک مشکل مبدل شود.

کارت هدیه مجازی چیست چگونه میتوانم آن را دریافت کنم؟

کارت هدیه مجازی چیست چگونه میتوانم آن را دریافت کنم؟

شاید برای شما هم پیش امده باشد که بخواهید برای دوستان یا عزیزانتان هدیه ای بخرید و او را در روز تولد یا روزهای خاص غافلگیر کنید. بهترین هدیه از نظر شما چیست؟ آیا پول نقد میتواند جایگزینی برای هدایای فیزیکی باشد؟ اگر تا به حال کارت هدیه را متحان نکرده اید، پیشنهاد ما در این روزهای کرونایی استفاده از کارت هدیه مجازی می باشد.

برای حل این مشکل، بانک ملی ایران امکان خرید «کارت هدیه مجازی» را برای کاربرانش فراهم کرده است. این خدمت در «نشان بانک» اپلیکیشن ایوا، «نشان بانک» اپلیکیشن بله و سامانه «بام» به سادگی قابل دریافت است.

مطلب پیشنهادی  قاب مادر و دختری از مستانه مهاجر و نفس بازغی

در این روش، کاربر می تواند با مراجعه به گزینه «کارت هدیه» در این سامانه ها، مبلغ کارت هدیه را انتخاب کند، طرح روی کارت را متناسب با مناسبت آن تغییر دهد، متن مورد پسند خود را روی کارت بنویسد و در نهایت با پرداخت وجه کارت، مراحل درخواست را به پایان ببرد.

پس از طی این مراحل، اطلاعات کارت شامل شماره کارت، تاریخ انقضا، رمز دوم و cvv2 از طریق پیامک برای خریدار ارسال می شود و در همه درگاه های اینترنتی و موبایلی قابل استفاده است.

کارت هدیه مجازی علاوه بر این که به صورت کاملا غیرحضوری و از طریق موبایل صادر می شود، هزینه زیست محیطی صدور کارت فیزیکی و بازیافت آن را نیز حذف می کند.

آیا شما هم از این کارت ها استفاده کرده اید؟

کارت هدیه مجازی چیست چگونه میتوانم آن را دریافت کنم؟


برچسب ها :

نظر خود را بنویسید