X
21 ژوئن

به گزارش مجله اینترنتی مگ آیفوم : تصادف وحشتناک یک دستگاه تریلر و خودروی پژو ۴۰۵ با یکدیگر در جاده ایلام – بدره یک کشته بر جا گذاشت.سرهنگ رضا همتی زاده اظهار داشت: این حادثه در کیلومتر ۵ جاده ایلام به بدره تصادف در محور ایلام – بدره یک کشته بر جای گذاشتاتفاق افتاد که بر اثر شدت جراحات وارده، راننده پژو جان خود را از دست داد.

له شدن خودروی 405

له شدن خودروی ۴۰۵ در برخورد با تریلی در جاده ایلام بدره + عکس

وی گفت: علت این تصادف سرعت غیرمجاز و تجاوز به چپ سواری پژو توسط کارشناسان پلیس راه استان اعلام شده است.

فرمانده پلیس راه ایلام تاکید کرد: توصیه ما به همه رانندگان این است که به دلیل اینکه جاده‌های استان در مقاطع زیادی از جاده‌ها دو طرفه است و ترافیک آن‌چنانی در جاده‌ها وجود ندارد، نیازی نیست با سرعت غیر مجاز و با شتاب زیادی در جاده‌ها رانندگی کنیم.

مطلب پیشنهادی  از کجا مانتو بخرم ؟ | مراکز خرید مانتو در مشهد

له شدن خودروی 405

له شدن خودروی ۴۰۵ در برخورد با تریلی در جاده ایلام بدره + عکس

سرهنگ همتی زاده، خستگی و خواب آلودگی در هنگام رانندگی را از مهمترین علل اصلی تصادفات دلخراش جاده‌ای در فصل تابستان عنوان کرد و یادآور شد: وقتی که راننده‌ای خسته و خواب آلود است بیشتر بر روی سرعت غیر مجاز برای سریع رسیدن به مقصد فکر می‌کند و این عمل وی می‌تواند منجر به ضعف و توانایی او در رانندگی و تصمیم گیری صحیح شود و تبعات مخاطره آمیزی را به همراه داشته باشد.

وی به تمام رانندگان توصیه کرد: با توجه به تعطیلات فصل تابستان و شلوغی محور‌ها از کلیه رانندگان عزیز انتظار داریم رعایت سرعت مطمئنه را در دستور کار خود قرار داده و از تردد‌های غیر ضروری خودداری کنند.

منبع : خبرگذاری صدا وسیما


برچسب ها :

نظر خود را بنویسید